Lisatulu kodus töötades: kuidas seda teha

Lisatulu kodus töötades: kuidas seda teha

Viimastel aastatel on üha tavalisem proovida teenida lisatulu kodus töötades. Kas selleks, et oma sissetulekut suurendada või isegi hakata üldiselt vabakutseliseks töötama. Õnneks on selle eesmärgi saavutamiseks palju võimalusi. Kõik sõltub rohkem teie oskustest, saadaolevast ajast ja sellest, mida soovite teha.

Kui soovite teada, kuidas kodus töötades lisatulu saada, oleme jaganud mõned parimad näpunäited selle kohta, mida teha. Kõike üksikasjalikult saate kontrollida allpool!

Lisatulu kodus töötamise eest

Kodus töötades lisasissetuleku peale mõeldes on üks esimesi asju, millele mõelda, mida saate teha. Nagu me mainisime, on palju võimalusi, sealhulgas:

1. Kas teil on veebipood

saada lisatulu veebis töötades

Kui teil on toodet, mida saate Internetis müüa, võiks olla hea mõte luua veebipood. Veebipoe seadistamine on piisavalt lihtne, kuna palju veebisaite pakub kõiki alustamiseks vajalikke tööriistu.

Võite isegi kasutada digipanka, et vältida oma raha ja uue ettevõtte haldamise järjekordade ja bürokraatiaga tegelemist. Muidugi, paljud saidid, mis aitavad teil veebipoe tasuliseks muuta, seega tasub seda kaaluda.

2. Müük sotsiaalvõrgustikes

Kui te ei soovi veebipoodi üles seada, on toote müümiseks veel muid võimalusi. Seda saate teha näiteks sotsiaalsete võrgustike kaudu.

See võib olla isegi sobivam sõltuvalt sellest, mida soovite müüa, veelgi enam, kui seda on midagi tellida või võib-olla toota suures mahus. Sellistel juhtudel oleks parem luua oma müügi jaoks spetsiaalne profiil, mitte kasutada töötajaid.

3. Looge veebikursus

Ütle, et sul on spetsiaalsed oskused, mis võimaldavad sul teisi õpetada. Selle abil saate luua veebikursusi ja neid teistele Internetis müüa.

Seal on hämmastavaid veebikursuste platvorme, mida saate selleks kasutada. Sel viisil saate määrata sisu, tundide arvu ja huvilistelt võetava summa.

4. Tal on YouTube'i kanal

lisasissetulek kodus töötades youtube

Kui mõtlete pikaajaliselt millegi üle, mida saaksite teha järk-järgult ja ilma palju tähelepanu pööramata, võite alustada kanalit YouTube'is. Raha saamiseks kulub platvormil aega, kuna videoreklaamide avaldamiseks on olemas nõuded, kuid see võib olla asjata.

Ainuke asi, mida peate meeles pidama, on see, et YouTube'i tellijate saamiseks peab teil täna olema videokaamera, heli ja redigeerimise kvaliteedi salvestamiseks hea kaamera. Hea mõte on mõelda oma kanali jaoks konkreetne teema, mis paremini teie sihtrühma suunaks.

5. Redigeerige videoid ja fotosid

Teine võimalus on videote ja fotode redigeerimine, kui teil on vajalikud teadmised ja tarkvara. See kehtib nende kohta, kes on võimelised seda tüüpi vabakutselisi töid kodust tööle võtma.

Saate pakkuda oma tööd veebitoimetajana või kandideerida spetsiaalsel veebisaidil. Ainult hea on, kui teil on portfell, mis on valmis teie potentsiaalsetele klientidele näitamiseks.

6. Tehke tekstiĂĽlevaade

Teine asi, mis võib alata, on veebiteksti parendamine. See on vabal ajal kodus alustamiseks suhteliselt lihtne ülesanne, lõppude lõpuks pole vaja väga võimsate ja kallite seadmete või tarkvara olemasolu.

Muidugi piisavalt hea keeleoskus ja grammatikareeglid. Kui olete spetsialiseerunud mingile kindlale valdkonnale, võite proovida isegi muuta näiteks sellel teemal keskenduvaid tekste.

Vabakutseliste sait

Vabakutseline töö on üks viis kodust tööd teha ja oma lisatulu teenida. Hea on see, et seal on palju spetsialiseerunud veebisaite, kes pakuvad teie teadmisi või kandideerivad vabakutseliseks. Allpool selgitame välja mõned omataolistest parimatest.

1. Fiverr

lisasissetulek kodus töötades

Meie esimene soovitus on Fiverr. Tal on pisut erinev lähenemisviis, sest vabakutselised pakuvad ise oma teenuseid, mitte ei taotle töökohta teistele saitidele.

Saate koostada nimekirja oma erialadest, pakutavatest, näidata oma varasemat tööd ja öelda, kui palju peate maksma. Vaadake rohkem lingi kaudu.

2. Tõepoolest

See on tõepoolest tuntud sait vabakutselistele, kes otsivad oma piirkonnas uusi töökohti. Hea on see, et kodust tööd soovijatele on palju võimalusi, sest veebisaidil on selle jaoks filtrid. Lisaks märkige lihtsalt otsitav piirkond ja alustage otsingut. Vaata lähemalt allolevalt lingilt!

3. Vabakutseline

Nagu nimigi ütleb, on vabakutseliste veebisait üks parimaid kohti vabade töökohtade otsimiseks, et kodus töötades lisatulu teenida. Ettevõtted üle kogu maailma kasutavad seda platvormi, nii et leidke kindlasti vabu töökohti, mis sobivad teie profiiliga. Kui olete huvitatud, kontrollige lihtsalt ametlikku veebisaiti!

4. Koletised

Monsters on hõlpsalt üks vanemaid vabakutseliste platvorme. See loodi 1990ndatel ja sellel alal on paljudes valdkondades väga häid vakantseid kohti tänapäevani. Kindlasti üks parimaid viise, kuidas kodus töötades lisatulu teenida. Lisateavet saate lingi kaudu.

5. Raske töö

Upwork on väga sarnane Freelanceriga. Sellel platvormil võite leida mitmeid vakantseid kohti vastavalt oma teadmistele ja spetsialiseerumisele. Lahe on see, et nad pakuvad isegi mitmeid teste, nii et saate näidata, kui palju te subjektist aru saate või oma asjatundlikkuse taset milleski ette näete.

Sel viisil on ettevõttel parem ettekujutus sellest, mida saate teha. Lisateavet leiate nende ametlikult veebisaidilt.

6. Ă•petaja

Õpetajad on veel üks hea alternatiiv lisatulu teenimiseks kodus töötades. See loodi spetsiaalselt vabakutseliste palkamiseks, nii et te ei pea kaugtööde otsimiseks isegi filtreid kasutama.

looge oma profiil, tutvustage oma oskusi ja hakake kandideerima teile huvipakkuvatele töökohtadele. Vaata lähemalt lingi kaudu!

7. ZipRecruiter

Ka ZipRecruiter ei erine palju teistest platvormidest, mida me mainisime. Kodust lisatulu saamiseks võite leida palju vakantseid kohti. Looge lihtsalt oma profiil ja leidke vaba ametikoht, mis sobib kõige paremini teie erialaste teadmistega. Kui olete huvitatud, kontrollige lihtsalt ZipRecruiteri ametlikku veebisaiti.

Veebisait raha teenimiseks

Hea viis veebis raha teenimiseks on veebisaidi kasutamine, mis maksab teile iga päev teatud toimingute tegemise eest. Need erinevad vabakutseliste veebisaitidelt, kuna nad ei paku tegelikult tööd, vaid raha mitmesuguste toimingute eest. Vaadake allpool mõnda parimat:

1. GrabPoints

hankige vabakutseliste punkte

GrabPoints võimaldab teil punkte koguda, täites uuringuid, vaadates videoid, mängides mänge ja osaledes võistlustel. Kui teil on piisavalt punkte, saate neid lunastada sularaha või kinkekaartidega. Kontrollige siin.

2. Sularaha

Põhimõtteliselt maksab CashCrate inimestele proovida teiste ettevõtete erinevaid tooteid ja teenuseid. Selle saidi kaudu saate raha teenimiseks vaadata videoid, osaleda konkurssidel, proovida tooteid või mängida mänge. Kontrollige siin.

3. Perk

Perk võib olla ka pisut erinev sait, kuna see paneb teid telesaateid vaatama, teatud mänge mängima, mitmes kohas käima või lihtsalt raha teenima. Kõik võimalused pole brasiillastel teostatavad, kuid mõnda ülesannet saab siiski probleemideta täita. Veebisaidile pääsemiseks klõpsake siin.

4. KakskĂĽmmend20

Twenty20 on veebisait, kus fotograafid saavad tehtud pilte jagada ja müüa. Praegu on sellel platvormil registreeritud üle 300 tuhande inimese ja saate seda kõike teha otse oma iPhone'ist või veebisaidilt selle lingi kaudu.

5. Kasutaja testimine

Kasutajate testimises saate testi registreerida ja videoga täita. Pärast seda antakse teile mitu ülesannet võimalusega testida erinevaid teste, et anda hinnang. Tavaliselt võtab iga test umbes 15 või 20 minutit ja saate ülesande kohta 10–15 dollarit. Veebisaidile pääsemiseks klõpsake siin.

6. FatWallet

FatWallet on teenus, mis tagastab osa teie veebiostudeks kulutatud rahast. Lihtsalt registreeruge ja jätkake regulaarset ostlemist, et võimalusel saada väike tagasimakse. Saidi kontrollimiseks klõpsake siin.

7. TryMyUI

TryMyUI sait pakub teile mitme erineva saidi kasutamiseks ja hindamiseks umbes 10 dollarit, millest igaüks võib võtta umbes 20 minutit. Põhimõtteliselt külastage lihtsalt esitatud saiti ja andke selle kohta üksikasjalik arvamus ja oma kogemus. Kontrollige siin.

Kas teile meeldivad näpunäited kodus töötades lisatulu teenimiseks?

Kas kasutasite meie näpunäidet, et teada saada, kuidas kodus töötades lisatulu teenida? Nii et ärge unustage jätta oma kommentaarid, et anda meile teada, mida arvate ja kui on ka muid soovitusi, mida soovite siin näha.