Lisboa mängude 19. nädal soovib rahvusvahelistumist ja kavatseb tugevdada haridust paljude uute funktsioonidega

Retrogamingu osas kavatseb FIL välja töötada uue kontseptsiooniruumi, keskendudes piirkonna kaunistamisele ja kuvandile, tuues videomängumuuseumi komponendi esile kui õpilaste ja õpetajate õppekäikude atraktsiooniteemat. Cosplay saab ka uue temaatilise ruumi, kus üritusel toimuvad mitmed algatused ning organisatsioon kavatseb suhelda otse kogukonnaga, et lisaks erikonkurssidele luua professionaalsete karakterite iseloomustamise ja eriefektide õpitoad cosplayeritele.

Mis puutub indie-ruumi, siis seda propageerivad Videomängude Tootjate Assotsiatsioon ja Ludoteca, keskendudes palju riiklikule tootmisele, näiteks TEK-ile välja töötatud. Pedro Pinto sõnul olid erinevalt varasematest aastatest Indie Dome’i ja IndieX-i kaudu rahvusvaheliste indistuudiote esindajad, mille järgmine väljapanek keskendub rahvuslikule tootmisele. “Me arvame, et riiklik tootmine on tugevam kui viis aastat tagasi ja seda on mõttekas esile tõsta”. Ăśheks uudsuseks on väikese, umbes 12 inimesele mõeldud saali kasutuselevõtt, mida FIL kasutab mitmel ĂĽritusel, mis on mõeldud väikestele stuudiotele, et edastada investoritele ideid, loenguid, Game Jam’i ja muid tegevusi.

Kasv on keskendunud äriturgude avamisele

Lisboa mängude nädalal on ka “kĂĽla” Gamify Village, mis organisatsiooni sõnul on ĂĽks selle aasta suuremaid panuseid. See on privilegeeritud juurdepääsuga B2B ruum, mille eesmärk on olla võimalus võrguĂĽhenduse loomiseks, kusjuures ettevõtetel on võimalus luua kontakte “pingevabas ja meeldivas keskkonnas”. Ruumis on lõunasöögiks toitlustusteenus, mängude tuba ja animatsioon koos cosplayeritega. Organisatsiooni teatel oli ruumis esimesel päeval pärast ĂĽrituse lõppu mängupressi jaoks mõeldud „tervitusjook”, millele järgnes uudiste kajastamiseks tribĂĽĂĽnide kĂĽlastamine.

„Need on mõned sambad, mida me järgmise kahe / kolme aasta jooksul praktiseerime (…) ja mängimine on osa meie tegevuste portfellist enamikul meil toimuvatel üritustel, mitte ainult Lissaboni mängunädalal. Sel aastal on LGW näitus teistele ettevõtetele, kes ei ole tehnoloogial põhinevad, kuid nimetan neid rahaliselt netopanustajateks selle tööstuse suuremale ja kiiremale arengupotentsiaalile, kuna nad mõistavad selle väärtust ja potentsiaali, kuigi nad pole veel selles, ”rõhutas Pedro Braga.

FIL-i administraatorite sõnul muudab see positsioneerimine sündmused ühest, kahest või kolmest kaubamärgist sõltumatuks paljude vääriliste eeliste ja hüvede eest.

Veebitippkohtumise katalüsaatoriks on FIL-i paviljon renoveerimisel, mis suurendab esimeses etapis iga toa suurust 10 000 ruutmeetrilt 14 tuhandele ruutmeetrile, „mis paneb meid projekti vaatama, et näha, kuhu meede läheb kolmele või ainult kahele paviljonile. kasutatud ”, tõstab esile Pedro Braga. Pedro Pinto rõhutas, et turg pole kolmanda paviljoni õigustamiseks piisavalt kasvanud, vastates TEK-i küsimustele ürituse laiendamise kohta. Selle organisatsiooni eesmärk on sujuvamaks muuta ja optimeerida loodava sisu jaoks mõeldud ruumi.

LGW tehnoloogia

Pedro Braga, FIL peadirektori asetäitja ja Luis Pinto, messijuht.

“Data-title =” tek LGW – Lisboa mängude nädal 19 soovib rahvusvahelistumist ja kavatseb tugevdada haridust paljude uute funktsioonidega – SAPO Tek “> LGW tehnoloogia Pedro Braga, FIL peadirektori asetäitja ja Luis Pinto, messijuht.

“Eelmisel aastal oli meil 2000 ruutmeetri suurune PlayStation 180 mängijaamaga. Arvestades meie turu suurust, kirjeldavad paljud stuudiod tänu PlayStationile oma mänge. Tahame laieneda järk-järgult Portugalist kaugemale ja kuna meil on rohkem külastajaid ja kriitiline mass, on meil rohkem argumente, mida otse esindamata stuudioteni viia. See on üks eesmärke ”, tõstis esile Luis Pinto, tuues kontseptuaalsete alade kallal võrdlusi Euroopa teiste mängunädalate juhtumitega.

Kuna E2Tech pole ĂĽrituse elluviimisel partner, näeb FIL oma pädevust kodus ja koondab meeskonna, kellel on kogemusi kõigil sihtasutuse ĂĽritustel, järgmises numbris sisalduva uue filosoofia jaoks. “Mul pole mingit probleemi öelda järgmist: me oleme koondajad ja peame tegema meiega koostööd, kes väärib kõiki auhindu, kuigi tal on huvi ĂĽhingu vastu, mis on ĂĽks asi teisega seotud, kes on ĂĽks koomiksite asutajaliikmeid Con, kes aitas ĂĽritusel kaasa ja aitas ”, tõstes esile Pedro Braga. KĂĽsimusele, kas see panus võib tulevikus hõlmata Comic Coni ĂĽhendamist Lisboa mängude nädalaga, keeldus AIP FILi administraator kommenteerimast …

Kuid kas sellel aastal on YouTube’i kasutajaid? „Teil on võimalik mängida tulevasel mängunädalal, kui nad on valideeritud ja kutsutud ĂĽritusele osalema. Teisisõnu sooviksime, et YouTube’i kasutajad oleksid vastu strateegiale saada terviklikumaks ja peresõbralikumaks sĂĽndmuseks, seetõttu ei kutsuta kõiki, kes filosoofia kohaselt nõuetele ei vasta, ”rõhutas Pedro Braga.

“Oleme väga suures investeerimisprotsessis, seda nii arendatavate projektide kvaliteedi kui ka infrastruktuuri osas, mis ĂĽritust korraldavad,” ĂĽtles Pedro Braga. See on ĂĽldine plaan 2019. aasta Lissaboni mängude nädala rollis, mida FIL hakkab ĂĽksikasjalikult avaldama lähinädalatel ja kuudel kuni sĂĽndmuse kuupäevani. Peale piiriĂĽlese kasvu on suur eesmärk saada terviklikumaks.