Lisboa mängude nädal alustab kommunikatsioonikampaaniat ning tutvustab uudiseid ja partnerlusi

Ürituse kuues väljaanne toimub 21.-24. Novembril, nüüd AIP FILi sisemise korralduse all, mis omab kaubamärki ja kavatseb tutvustada uusi asju, pidades silmas mõnda uut strateegiat: ära kasutades Portugali praegust head positsiooni turismis järgmise kolme aasta jooksul, eriti naaberriiki Hispaaniasse.

Ürituse ametliku esitluse ajal FILi konverentsikeskuses avalikustas Luis Pinto, kes on olnud ürituse korraldamisega seotud alates esmatrükist, selle aasta uudised, millest paljusid avalikustas SAPO TEK. Cofina rühmast saab lähiaastatel ürituse ametlik partner, luues sünergiat ühiseid huve jagavate algatuste elluviimiseks.

Organisatsioon paljastas, et üritusel osalevad kolm konsoolitootjat, nimelt Sony, Nintendo ja Microsoft. Samuti kinnitatakse ruumide ümbermängimist, mis toob esile Nostalgiamuuseumi naasmise selleks täielikult tähistatud ruumi aktiveerimisel.

AIP ĂĽtles, et eelmisel aastal kĂĽlastas see 61 000 kĂĽlastajat (auditeeris UFI: Global Exhibition Industry Association), kellest 12 500 olid ĂĽliõpilased. Aastaks 2019 on organisatsioonil umbes 80 000 kĂĽlastajat, suurendades õpilaste arvu 18 000-ni, “kuna laiendame seda ka põhihariduse esimese astme õpilastele, laiendades oma sisuga haridusteenuseid”, ĂĽtles Luis Pinto. Haridusprogrammides on organisatsioonidel kogu kogemus Futurália ĂĽritustest, mis toovad sĂĽndmusele tuhandeid noori, pakkudes teiste seas selliseid partnereid nagu DGE, ISCTE-IUL, Happy Code, Microsoft, Nostalgia, Ludoteca, ETIC, VR Vai Ă  Escola aadressil tulevik.

Järgnevatel aastatel investeerib AIP suuresti ürituse uudiste tutvustamisse, eriti seotuse osas, ning on selleks loonud nutitelefonidele mõeldud suhtlusrakenduse LGW Club. Selle üks eesmärk on luua kogukond, mis suhtleb omavahel üritusega seotud teemadel. Rakendusel on digitaalses valdkonnas sisu, teavet ja isegi kampaaniaid, mis hõlmavad kingitusi, aasta jooksul valdkonna uudiseid ja mis kõige tähtsam, vabastades ruumi osalemiseks ka kaubamärkidele ja mõjutajatele.

Üritusel on see rakendus mõeldud kasutamiseks loana toimumispaika sisenemiseks, reaalajas teabe ja tegevuste ajakava omamiseks, samuti juurdepääsuks eksklusiivsetele elamustetubadele ja tasuta mängualadele, samuti hobidele ja kaupadele. kohandatud.

Ludoteca ja Videomängude Tootjate Liit animeerivad tsooni laadimisruumi, jättes ruumi suhtlemiseks ja projekti juurutamiseks. Temaatilisi ja spetsiaalseid ruume on teisigi, mida SAPO TEK ĂĽrituse kava avalikustades teab. Ăśritusel on kaalul ka Cosplay, kus toimuvad paraadid ja võistlused riiklikul tasandil ning tõenäolised võitjad esindavad Portugali ĂĽhel ĂĽritusel Hispaanias. E-spordi osas teatas see organisatsioon OMEN Atlantic Challenge’ist, avades Lisboa mängude nädala etapi rahvusvahelistele meeskondadele, nimelt Counter-Strike võistlusel. Ăśritusel peetakse ka ĂĽleriigiline Legendide liiga finaal.