Lisboa mängude nädal: “Soovime tuua suuremad ja kasvavad kirjastajad FILi kolmandasse paviljoni”

Alanud on Lissaboni mängude nädala järjekordne väljaanne, mis on Portugali suurim videomängusündmus. Järgmise nelja päeva jooksul saavad külastajad uut tiitlit vahetult kogeda, osaleda e-spordi üritustel ja muudel meelelahutusmaailmaga seotud hetkedel. Ootused on suured ja lubasid tänavu ületada mullu registreeritud 55 000 külastaja barjääri.

“Suusõnaliselt töötab tõesti hästi ja sel aastal loodame saada nelja päeva jooksul vähemalt 70 000 inimest,” ĂĽtles ĂĽrituse korraldaja E2Tech juht Pedro Silveira intervjuus SAPO TEK-ile. “Me tahame olla realistlikud ja kasvada jätkusuutlikult, mis on väga oluline,” lisas ta.

Selle aasta peamise uudisena esile tõstetud Pedro Silveira näitas eelvaadet videomängust, mis meil alles järgmisel aastal on. Lisboa mängude nädalal on järjest rohkem panuseid tööstusele ”. Väärib märkimist, et see on esimene aasta, kui kolm konsoolitootjat – Sony, Microsoft ja Nintendo – panustavad korraga sĂĽndmusele, “igal aastal jääb alati ĂĽks järele”, lisasid korraldajad.

Teisalt tõstetakse esile videomängudega seotud haridusteenuseid, mis õigustavad koolide olemasolu. See algatus, mis on pühendatud hasartmängude ja koolitusfoorumitele, on suunatud koolidele, arutades videomängude elementide kasutamist nende hariduses ja tegevustes. Eeldatakse, et umbes 20 000 õpilast, alates tsüklitest kuni keskhariduseni, osalevad seminaridel ja muudel üritusel kavandatud tegevustel, mille eest vastutab hariduse peadirektoraat ja ISCT-IUL selgitas Pedro Silveira.

Tuleb märkida, et Lisboa mängude nädalal osaleb ĂĽha rohkem partnereid, kes pole seotud videomängutööstusega, näiteks BPI. „Mängimine on muutunud nišiks muutumisest territooriumiks, nagu muusika, sport või kino. Mäng on ĂĽha võimsam ala, mis toodab enamat kui miski muu, ”rõhutas ĂĽrituse eest vastutav isik. “Kui varem, kui meil oli koosolekuid partnerluste jaoks, kuulsime alati selliseid asju nagu” oh, ja selline e-sport, siis on see tõesti naljakas, kuid see on seal väljas “. Täna, kui me räägime, mõistame, et nad juba teavad, mis on YouTube, voogedastajad, nad teavad Fortnite’i, Counter-Strike’i ja mis kõige tähtsam, nad mõistavad juba Lisboa mängude nädala tähtsust “. Pedro Silveira tõi välja, et kaubamärgid on ĂĽritust pidanud turvaliseks panuseks.

Tuleviku jaoks ei varja Pedro Silveira oma ambitsiooni, et suuremate kirjastuste esindajad saaksid oma ruumi elavdada, nagu Pariisi mängude nädalal näha on. “Töötame selle nimel, et tuua Ubisofti tugev kohalolek tulevikus näiteks Lisboa mängude nädalale ja astuda seeläbi vältimatu samm kolmanda paviljoni hõivamiseks …”