Loendurakendus: vaadake parimaid mobiilirakendusi

Loendurakendused on kasulikud ülesannete täitmise maksimaalse aja määramiseks või erisündmuste, näiteks sünnipäevade, pühade ja tähtpäevade saabumise tähistamiseks.

Taimeri leiab algupäraselt Androidi ja iPhone’i (iOS) kella seadetest, kuid ka muud tasuta rakendused pakuvad funktsioone, sealhulgas mõningaid täiendavaid, näiteks päevade ja kuude loendamine, kohandatud taustapiltide kasutamine, märguannete saatmine ja suhtlusvõrgustikega jagamine. . Järgnevas loendis on koostatud TechTudo kuue loendurakendusega.

DST? Kuidas Androidis käsitsi aega kasutada ja vigu parandada

Ăśks 7st tasuta loendurakendusest Android-telefonides ja iPhone’is (iOS) – Foto: Play / Rodrigo Fernandes

Tasuta rakendus Androidi telefonides ja iPhone’ides (iOS) loendamiseks – Foto: Play / Rodrigo Fernandes

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

2/7 Countdown Star loeb mõned sĂĽndmused iPhone’is – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Countdown Star loeb iPhone’is mõned sĂĽndmused kokku – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Ăśks App Store’i segmendi kõige paremini hinnatud rakendusi Countdown Star võimaldab teil loendada sekundeid, minuteid, tunde, päevi, nädalaid, kuid ja aastaid. See rakendus kasutab sĂĽndmuste saabumise ootamiseks kohandatud taustapilte, võimaldab teil lisada taimeri iPhone’i vidinate lehele, hõlbustab loenduse hõlpsat vaatamist igal ajal ja on integreeritud Apple Watchiga. Kasutaja saab korraga luua mitu sĂĽndmust ja jagada seda sotsiaalvõrgustikes – saaja saab teksti pealkirja ja puuduva ajaga.

2. Taimer Taimer Taimer

3 de 7 Taimerid Taimerid Taimerid loendavad digitaalsete ja analoogkelladega – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Taimeri stopper Taimer loendub digitaalsete ja analoogkelladega – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Androidile saadaval olev rakendus Taimer Taimer arvutab ekraanil kahe samaaegse kella abil: digitaalse, mis näib millisekundit, ja teise analoogsel viisil, vähendatud käega, mõlemad moodsas stiilis. Kasutajad saavad algatada loendusi minutist kuni tuhandeni – loendust on võimalik redigeerida, edasilĂĽkkamist või viivitamist. Protsessi lõpus teavitab rakendus teid lisaks helisignaalile ja vibreerivale signaalile ka ekraanil kuvatava hoiatusega. Rakendusel on ka ĂĽhine stopper ja ringiloendur.

3. Loendus – päevade loendus

4-st rakendusest Countdown – päevaloenduril on sĂĽndmuste kalender – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Loendurakendus – päevaloenduril on sĂĽndmuste kalender – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Loendus – päevaloendurirakendus on Androidile saadaval ja võimaldab teil luua sĂĽndmusi koos nime, kuupäeva, kellaaja ja kirjeldusega. Edaspidi arvestab see ĂĽrituse saabumiseni jäänud päevi ja tunde. Algse kalendri abil on lihtne kõiki sĂĽndmusi korraga vaadata. Rakendus saadab ka märguandeid, et teavitada teid loenduri lõppemisest.

5/7 Stopper ja Taimer töötab vertikaalselt ja horisontaalselt – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Stopper ja taimer töötavad vertikaalselt ja horisontaalselt – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Stopper ja taimer on elegantse disainiga stopperirakendus, mis teostab ka loendureid. See rakendus loeb maksimaalselt üheksa tundi, näidates muutuse tundides, minutites, sekundites ja kümnendikutes vähenemist. Kasutaja saab arenduse peatada ja taaskäivitada nii palju kordi kui soovib. Veel üks eelis on see, et loendurit saab kasutada horisontaalselt, muutes selle ekraanil visuaalselt suuremaks.

Kuuel seitsmest iPhone’i kellast on kohalik loendusfunktsioon – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

IPhone’i kellal on kohalik loendusfunktsioon – Foto: reprodutseerimine / Rodrigo Fernandes

Rakendusel Clock, mille emakeel on iPhone, on funktsioon „Taimer”, mis võimaldab kasutajal seadistada loenduse jälgimiseks aega tundides, minutites ja sekundites. Aktiveerimisel saab kasutaja peatada ja jätkata loendamist, kui ta soovib, lisaks sellele, et näeb loenduri lõppu. Samuti saate valida konkreetse helina, mida soovite aja lõpus esitada.

7-l seitsmest Android-kellast on kohalik loendusfunktsioon – Foto: paljundamine / Rodrigo Fernandes

Android-kellal on kohalik loendusfunktsioon – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Androidi kohalikul kellal on ka funktsioon „Taimer”, mis võimaldab teil luua kuni 99 tunni, 99 minuti ja 99 sekundi pikkuse loenduri. Kasutajad saavad luua mitu “taimerit” korraga, erineva kestusega. Nad vähendavad ka edaspidi ĂĽksteisest sõltumatut aega – aktiivsete loendurite vahetamiseks libistage ekraan lihtsalt ĂĽles või alla.

Kuidas muuta aega Android-telefonis ja iPhone'is

Kuidas muuta aega Android-telefonis ja iPhone’is