Logitech avab Apple Pencili "odava versiooni" Crayoni müügi

Pärast esitlemist Värvipliiats maailmale märtsis, Logitech, aksessuaaride ja lisaseadmete tootja, avas üldsusele pliiatsimüügi. Algselt oli Crayon saadaval paljudele haridusasutustele kuuenda põlvkonna iPadi haridusreklaami osana, mis saabus Brasiiliasse eelmise aasta mais.

Crayonil on mitu Apple Penciliga sarnast tehnoloogiat, mis pakuvad reageerimisvõimelist, täpset ja mugavat kirjutamiskogemust, samuti peopesa peegelduse andurid, nii et saate oma käe iPadi külge panna ilma pliiatsi tööd segamata. Lisaks ei vaja see installimist Bluetoothi ​​kaudu; Vajutage lihtsalt nuppu ühe sekundi jooksul ja see loob seadmega automaatselt ühenduse.

Pliiatsi käte tagasilükkamise tehnoloogia

Isegi nii ei paku Crayon (et oleks midagi odavamat, mis oleks täpselt sama) kõiki Apple Pencils funktsioone. Ehkki Logitechi pliiatsil on kaldetuvastus, pole sellel Apple'i pliiatsit täiendava rõhuandurit. Veel üks negatiivne punkt on see, et Crayon töötab ainult kuuenda põlvkonna iPadiga, seega pole seda mõtet iPad Pro-ga testida.

Tootja sõnul võib 2-minutiline laadimine pakkuda kuni 30-minutist kasutamist ja täieliku laadimise korral saab seda seadet kasutada kuni 7 tundi. Üldiselt on Crayonil:

  • Sisse / välja nupp;
  • LED aku märgutuli;
  • Automaatne väljalülitamine 30 minuti pärast;
  • Lamedam alumiiniumist disain;
  • Piksekaabli ühendus;
  • Hoidke tilgad 1,2 m-ni.

Logitech Crayon

Crayon on saadaval Logitechi ja Apple'i veebipoodides hinnaga 70 dollarit ja tarnimine algab järgmisel kolmapäeval (12. – 9.); lisaks müüakse seda ka füüsilises Apple Store'is ning see peaks alates järgmisest kuust olema saadaval teistes kauplustes Ameerika Ühendriikides ja Kanadas. Nende riikide haridusasutustele jätkab Logitech Crayoni müüki 50 dollariga.

Tootjad ütlevad, et nad laiendavad peagi koolide erisoodustustega riikide nimekirja, kuid praegu ei tea me, kas Brasiilia kaasatakse.

läbi 9to5Mac