Logitech MX Master 3 hiir sobib ideaalselt loovispetsialistidele

Logitech MX Master 3 hiir sobib ideaalselt loovispetsialistidele

MX Master 3 on Logitechi tipptasemel hiir; see mudel töötati välja loovispetsialistidele

seda Logitech MX Master 3 märkimisväärne hoog ettevõtte perifeerses portfellis. Hiir on loodud vastama disainerite, arhitektide, inseneride, tarkvaraarendajate ja muude reklaammaterjalide vajadustele, mis ühendavad mugavuse ja isikupärastamise võimalused.

Premium hiir alates Logitech jõudsid turule täiustatud ja eksklusiivsete funktsioonidega, mida nähti sellega töötades. Vt allpool a ülevaade Teie jaoks täielik hindamine, kas investeering on teostatav või mitte.

Kujundus ja esitus

Hiire kohal Logitech MX Master 3Logitech MX Master 3 ergonoomiline hiir, mis keskendub loomingulistele professionaalidele

Visuaalselt lisatasu hiir alates Logitech mäletan MX Master 2S, kuna sellel on sarnane disain. seda MX Master 3 see on suur ja ergonoomiline seade, kõrgus 51 mm, laius 84,3 mm, sügavus 124,9 mm ja kaal 141 g, mis on väga kerge ja mugav seade.

Väärib märkimist, et konstruktsioon suurendab ka tundide kasutamist. seda Logitech MX Master 3 tal on käte abistamiseks palju kõveraid. Pöidla jätmise koht on kena viimistlusega, vastupidava ja mati tekstuuriga.

Ülaosas on nuppude paigutus parem. Sellel on kerimisnupp, žestid, küljed ja pöidla kerimisnupp (külg). Muide, see seade võib saavutada tundlikkuse 4000 DPI, mille kiirus muudab selle esiletõstmiseks. Õnneks asub kerimisnupp nüüd ülaosas (kõrvuti) ja on muude mudelitega võrreldes hõlpsam kasutada.

Logitech MX Master 3 külgLogitech MX Master 3 nõuab 4000 DPI-d ja on viis korda kiirem kui tavalised hiired, teatas ettevõte

Peamine kerimisnupp on valmistatud terasest ja Logitech Elektromagnetilisel kerimisel MagSpeedtegutsedes väga täpselt. See on ka vaiksem, kuna ei kasuta omavahel ühendatud käiku, mis ilmselgelt tekitab müra, vaid käsi. Selle komplektiga Logitech MX Master 3 lõpetage müra tekitamine ja vältige ka kulumise võimalust.

Kasutage hiirepadi saab unustatud alates MX Master 3 omada anduritehnoloogiat Logitech Darkfield, mis võimaldab hiirt kasutada siledal pinnal, isegi klaasil.

Logitech MX Master käsipuud 3. See toode Lisaks sellele, et käed on väga mugavad, saavad kasutajad hiirt ekraanil mitmesuguste toimingute jaoks kohandada

Käitumise hindamine MX Master 3 iga kutsetegevuse jaoks on lihtne protsess. Isegi nii, Logitech mõelge välja kõigi valdkondade isikupärastatud toodete jaoks.

Kui katsetate seda tavalises programmis nagu Google Chrome, Microsoft Word, VLC ja Lõtv kasutab MX Master 3 See on väga lõbus. Üks esiletõstmist on kasutamise võimalus Excel ja sirvige ühe sekundiga läbi 1000 rida (unistus kõigile, kes töötavad palju arvutustabelitega). Üldiselt, töötades terve päeva selle hiirega, on mugavus erakordne. Ja üksikasjad: Wordi kasutamine selle abil on tõesti suur erinevus tänu kohandatavatele käskudele, mida me hiljem kuvame.

Ăśhenduvus

Bluetooth-hiir täidab missiooni täita professionaalseid vajadusi. Tootlikkuse funktsioon aitab teil töötada teiste masinatega iga päev ja veelgi kiiremini. seda Logitech MX Master 3 Saab kasutada Bluetoothi ​​või kaasasoleva 2,4 GHz adapteri kaudu.

Näpunäide ettevõttelt Logitech MX Master 3, mille peal hrLogitech MX Master 3-l on USB-C port

Neile, kes töötavad samaaegselt mitme ekraaniga, on MX Master 3 muudab teie elu lihtsamaks, kui kaalute selle kasutamist mõnes teises arvutis (kuni kolmes seadmes) Interneti kaudu Logitechi vool, juhtimisseade ettevõtte seadmete vahel. Selleks peavad kõik seadmed olema ühendatud samasse võrku Logitechi valikud ja hea uudis on see, et see suudab erinevatel opsüsteemidel kohaneda isegi erinevatel ekraanidel töötades.

Kirjutuslaud erinevate esemetega ja ühe käega klaviatuuril näppimine. Hiire ülevaade on pildi paremas nurgasLogitech MX Master 3 saate kasutada korraga mitmel ekraanil

Selle integreerimisega on näiteks võimalik faile masinate vahel üsna hõlpsalt jagada. Ekraani muutmiseks pole ka saladusi. Lihtsalt lohistage kursorit (exit) ja minge soovitud ekraanile. Selle integreerimise ajal võib seade Bluetoothi ​​kaudu ühendamisel olla ülekoormuse tõttu aeglane. Mõne hetke pärast võite näha reageerimise viivitust.

Funktsioonid ja tarkvara: saab kohandada vastavalt teie vajadustele

Võimalus hiirt vastavalt soovile reguleerida, on selle üks eeliseid Logitech MX Master 3. Läbi Logitechi valikud saame hiirenuppu programmeerida ja selle funktsiooni muuta.

Kleepige klaviatuuri ülaosas hiirega ja pildi allosas teine ​​hiirLogitechi suvandite abil saavad kasutajad hiirenupuga teha mitmesuguseid konfiguratsioone. Seega on seda iga programmi jaoks võimalik kohandada

Neile, kes ei tunne bränditooteid, saab seda kohandada õnneks väga lihtsalt. Isegi mõeldes inimestele, kes võivad mõne funktsiooni tõttu eksida, tutvustas ettevõte mitmeid eelnevalt määratletud konfiguratsioone.

A Logitech lubab mitmeid erisätteid, näiteks uue lehe avamist Google Chrome kerimisrežiimi nupu kaudu. Peale selle Logitechi valikud saab näidata muid kasutusliigutusi.

Logitech MX Master 3 külgLogitech MX Master 3 on hiir, mis kohandub hästi Adobe'i programmidega, eriti Photoshopi ja Premiere Proga

Nagu teised MX perekonna hiired, mis on uued MX Master 3 Võimaldab seadet kohandada erinevatele tööprogrammidele, näiteks Microsoft Office ja Adobe Creative Cloud. Selle abil saame muudatuste kordamiseks ja tagasivõtmiseks kasutada esi- ja taganuppe (mida tavaliselt tehakse klaviatuuril käsuga Ctrl + Alt + Z). Pilti on võimalik ka juhtnuppu vajutades teisaldada.

seda Logitechi valikudkahtlemata on platvorm oluline hiire isikupärasemaks muutmiseks, kuid see ei paku olulisi muudatusi. Näiteks ei paku programm aku tarbimist MX Master 3, ja me ei saa ka DPI korrigeerimisi reguleerida.

Käsud programmis

Selle küljel on Logitech MX Master 3 hiirSellel hiirel on hämmastav võime Excelis vähem kui sekundiga kerida 1000 rida. võime, mis aitab paljusid inimesi, kes töötavad arvutustabelitega

Nagu varem mainitud, saame seda kasutada täpsemate funktsioonidega tööprogrammides. Allpool loetleme mõned neist toimingutest saidilt MX Master 3 ei Adobe Photoshop, Esietendus Pro, brauser, Microsoft Word, Toitepunkt, Excel ja toimetaja Lõpplõige.

 • Photoshop: saame kerimisratta abil näha panormico kujundust ja pöidlaratast harja reguleerimiseks;
 • Esietendus Pro ja Final Cut Pro: kasutame panoraamvaate saamiseks kerimisnuppu ja ajatelje horisontaalne kerimine on pöidlaratta abil võimalik. KĂĽlgnupu abil saate toimingut korrata või tĂĽhistada;
 • Chrome, Safari ja Serv: Juhtnupu või lingi abil on võimalik avada kerimisnupp, minna kĂĽlgnuppudega tagasi / edasi ja pöidlanupuga navigeerida juhendite vahel;
 • Microsoft Word, Powerpoint ja Excel: millegi tĂĽhistamiseks ja kordamiseks kasutage lihtsalt kĂĽljenuppu, panoraamvaate saab teha juhtnupu abil ja suumi teha pöidlanupuga. Ei Excel, õnnestus leht pöidlarattaga kĂĽljele lohistada.

Tugev aku 70 päevaks

Logitechi hiir Logitechi sõnul on hiire aku kestvus 70 päeva. Kolmetunnine koormus võib ulatuda 100% -ni

A Logitech säilitada paremus DNA-s eksisteerivate akude autonoomsuses MX Master 2S. Uus MX Master 3 lubab muljetavaldavat 70-päevast tasuta kasutamist. Kui see tuleb sisse lülitada, kulub seadme 100% -lise jõudmiseni USB-tüüpi C-pordi abil kolm tundi ja vaid ühe laadimise minutiga on võimalik veel kolm tundi kasutada. Pole paha, eks?

Mõne jaoks Seadistused imetamise kestus ei pruugi palju muuta. Kuid mõeldes inimestele, kellel on vaja seadmeid teele panna, eriti spetsialistidele, kes kasutavad sülearvuteid, võib see aku palju muuta.

Tagumine Logitech MX Master 3. Logitech MX Master 3 tagaosa. Sellel on tehnoloogia, mis võimaldab teil kasutada hiirt isegi klaasil ilma hiirepadjata

Ehkki autonoomsuse näitaja on väga hea, saab koduseks kasutamiseks hiire ühendada kaabliga, täpselt nagu tavaline seade, aku pärast muretsemata.

Valmis

Nagu näeme siin, Logitech MX Master 3 täielik toode, millel on mitu miinust, mida saab tulevaste värskenduste abil parendada. Neile, kes töötavad sisu loomise ja projektidega erinevates valdkondades, on see hiir investeeringu väärt, sest see pakub mugavust, kvaliteeti ja kohandamist iga teostatud ülesande jaoks.

Enam kui ühe arvutiga ühenduse loomine on igapäevaelu huvitav eelis. Kasutajad saavad töötada erinevate süsteemidega (Windows, macOS või Linux) ja kasutage kõige jaoks ainult ühte hiirt. Siiski on hea mõte jälgida võimalikku ebastabiilsust ühendatud seadmete arvu tõttu. Aku Logitech MX Master 3 võimaldab ka meelerahu oma tegevusi tehes.

Kui säästate keerukaid ressursse ja kasutate harva selliseid programme nagu Adobejms loomingust jne, osutatakse, et seadmetes panustamine on soodsam. Oluline on seda tähele panna Logitech MX Master 3 seadmed, mis on rohkem keskendunud professionaalsele kasutamisele ja järelikult on kallid (alates 450 dollarist kuni 500 dollarini), Mida saab mõista selle abil, mida see edastab.

Mis sa arvad? Logitech MX Master 3? Jäta oma arvamus siia kommentaaridesse.

Logitech MX Master 3 tehniliste andmete hiir

Mall Logitech MX Master 3
Resolutsioon 200 kuni 4000 DPI
Pistik USB-C
Töökaugus(ilma kaablita) 10 meetrit
Toote mõõdud(Kõrgus x laius x sügavus) 51 mm x 84,3 mm x 124,9 mm
Toote kaal 141 g
Andur Darkfield
Aku Laetav Li-Po (500 mAh)
Nõuded süsteemile Vajalik: USB-port on saadaval Windows 7, Windows 8, Windows 10 või uuem MacOS 10.13 või uuem Linux
Nõuded süsteemile bluetooth Nõutud: Bluetooth SmartWindows 8, Windows 10 või uuemmOSOS 10.13 või superioriPadOS 13.1 või uuem Linux
Kaasa arvatud kaubad MouseUSB vastuvõtjaUSB-C laadimiskaabel (USB-A – USB-C) kasutusjuhend
Värv Must
 • Kujundus – 10/10
 • Ăśhenduvus – 8/10
 • Ergonoomika – 10/10
 • Eripaat – 10/10
 • Akud – 10/10
 • Lisafunktsioonid – 10/9
 • Hind – 5/10

8,9 / 10

Arvamused – Logitech MX Master 3

seda Logitech MX Master 3 ühendab professionaalidele ergonoomilise disaini ja täiustatud konfiguratsioonid, muutes selle heaks hiireks disaineritele, ajakirjanikele, arhitektidele ja teistele.

Pro

 • Kujundus ja ergonoomika;
 • Pehmed ja sujuvad kerimisnupud;
 • Jää vait;
 • Integreerimine väliste rakendustega;
 • Töötab korraga kuni kolmel seadmel;
 • Aku vastupidavus on väga hea.

Miinused

 • Kui paljud seadmed on ĂĽhendatud, katkestatakse Bluetooth;
 • DPI kohandamine pole eriti täpne;
 • Kõrge hind