Logitech toob Brasiilias turule vaikiva traadita seadme

Logitech toob Brasiilias turule vaikiva traadita seadme

Logitech Mouse Pebble M350 ja Logitech MK470 topelthiirel ja klaviatuuril (mõlemad traadita) on tehnoloogia, mis "vähendab müra kuni 90%", muutes selle kasutamise vaiksemaks.

Kõigil, kes tööl klaviatuuriga väljas poosid, rääkimata mehaanilist klaviatuuri kasutavatest mängijatest. A Logitech ta mõistis, et harvaesinevate eranditega oli see varustus tavaliselt mürarikas ja takistas kaastöötajaid, kes ei olnud tema trükivormi stiiliga tuttavad ning hiired ei olnud sellest säästnud. Neile probleemidele tähelepanu pöörates esitab Logitech tehnoloogiaettepaneku nimega Jää vait, seda vähendada müra kuni 90%Toodetest, mida saab kasutada nii kodus kui ka tööl.

Brasiilia sai just tehnoloogiaga kaks uut funktsiooni: hiir M350 kruusning õhuke traadita hiire ja klaviatuuri kombinatsioon MK470. Vaadake kahte allpool olevat väljaannet.

Logitech Pebble M350

veeris logitech m350Kolm värvi M350: tuhmvalge, roos ja sinine hall (avalikustamine; muudetud)

Välja antud mõni kuu tagasi välismaal, hiir M350 kruus töötab põhimõtteliselt kõik opsüsteemid, mis mõlemad on otseselt ühendatud dongle juhtmevabalt (USB) kaudu Bluetooth. See on mitmekülgne ja väga kompaktne 2,65 x 5,9 x 10,7 cm ning tänu Silent tehnoloogiale on Pebble ideaalne töötamiseks ühiskasutatavates ruumides.

Üksikasjad on olulised, et hiir magaks, et säästa energiat, kui seda ei kasutata, mis teeb aku kasuliku elueaks 18 kuu pärast. Veel üks mainimist väärt tehnoloogia on Logitech Unifying mis on tootes, mis kasutab a vastuvõtja (müüdud osad, mida siin Brasiilias võib leida kuni 30 dollarini), et ühtlustada märk kuus seadet ühel USB-pordil.

Pebble M350 on hinnaga saadaval roosa, valkja ja sinise halli värvides R 99,90 dollarit.

MK470 õhuke juhtmeta kombo

Logitech MK470Grafiidivärviline MK470 (avalikustamine; muudetud)

Kui otsite komplekti, siis duo Logitech MK470 võib-olla on see lahendus. Minimalistlik disain sobib ideaalselt neile, kes otsivad vaikset ja tõhusat ülesannet, jätmata stiili. Ehkki lühike, on klaviatuuril ka 12 funktsiooniklahvi (F1-F12) Küür, mis näitab USA lukumustreid.

See toode võimaldab 2,4 GHz traadita ühendust kuni 10 meetri raadiuses ning sisaldab ka automaatset katkestussüsteemi aku säästmiseks, mis talub 18 (hiir) kuni 36 kuud (klaviatuur). Nagu Pebble, on ka see toode varustatud hääletu ja ühendava tehnoloogiaga, mis annab vaikse kogemuse ja vabastab teid kaablite uuesti ühendamisest.

Juhtmevaba õhuke MK470 kombo on hinna eest saadaval grafiidina R $ 249,90.

Jaoks Jairo Rozenblit, Brasiilia Logitechi president, perifeersed seadmed saabusid ajal, mil teatati teiste tööruumide austamisest. Me teame, kui keeruline on olla keskkonnas, kus töötab mitu inimest. Seetõttu üritame tööjaamu kaasaegsemaks muuta, kuid muudame need tootlikumaks mitte ainult kasutajatele, vaid ka sama ruumi jagavatele inimestele.

Kas töö- või vaba aja veetmiseks, lauaarvuti või sülearvuti jaoks, sobib see toode erinevate profiilide ja taskutega. Öelge meile: kumb neist muudab teie rutiinse rahulikumaks?