Logitech ühendab jõudluse uue MX-liini hiire ja klaviatuuri ergonoomikaga

Miks seda teha, pole keeruline mõista Logitech, Šveitsi välisseadmete tootja, on üks suurimaid ettevõtteid selles ettevõttes: see loob tooteid, mis mõtlevad täpselt nende igapäevase kasutamise intensiivsusele, mis seob jõudlust ja ergonoomikat (mida pole kunagi liiga palju).

Seda filosoofiat järgides käivitas ettevõte sellel nädalal hiire MX Master 3 ja klaviatuur MX-nupp, kaks uut toodet, mis jätkavad kuulsa MX-sarja pärandit.

MX Master 3

Pärast MX Master 2Si edu täpsustab Logi, mida saab paremaks muuta, ja säilitab kasutajate jaoks kõige populaarsemad omadused uues MX Master 3 hiires, mis võtab (juba piisavalt kõrge) jõudluse kontseptsiooni jõudlusest välja, kaasates uued tehnoloogiad.

Selle versiooni ĂĽks peamisi uudiseid on kerimisratas, millel on nĂĽĂĽd uus elektromagnetiline sĂĽsteem nimega“Magspeed” – mis asendab mehaanilist mehhanismi, pakub suuremat takistust ja “hääletut reĹľiimi”. Uued rattad on samuti valmistatud täielikult roostevabast terasest, mis on veelgi meeldivam puudutusele kui eelmise mudeli kummist viimistlus.

Tootja parandas pöidla kõrgusel asuvate nuppude ja külgmise kerimisratta kujundust, mis sai ka roostevabast terasest viimistluse. Lisaks on nupp tagasi / edasi külgratta all, mis muudab nende kasutamise veelgi lihtsamaks. Lõpuks muudab Logi uuel mudelil mikro-USB sisendi USB-C-ks, parandades laadimise efektiivsust.

Nagu me ütlesime, pole selles versioonis mõnda MX Master 2Si positiivset omadust muudetud, sealhulgas andureid Darkfield 4000 dpi, see tähendab See voolab ja 500mAh laetav aku, mis võib vastu pidada kuni 70 päeva.

MX Master 3 on saadaval Ameerikas asuvas Logitechi veebipoes hinnaga 100 dollarit (pole veel teavet selle kohta, millal see Brasiilia poodidesse müüki jõuab).

MX-nupp

Koos MX Master 3-ga tutvustas Logi klaviatuuri MX Keys – Craft Keyboardi “vaimset” järeltulijat. Erinevalt 2017. aastal esitletud mudelitest, mis on suunatud redigeerimisprofessionaalidele, on MX Keys täielik klaviatuur, mis on suunatud laiemale avalikkusele, lisaks väga huvitavate funktsioonide pakkumisele.

Sarnaselt Crafti mudelile on ka MX-klahvidel nutikas taustvalgus, mis paneb klahvid põlema, kui teie käsi on klaviatuuri lähedal (neid puudutamata). See on võimalik tänu anduripaarile, mis tuvastavad ka ümbritseva valguse intensiivsuse, et reguleerida klaviatuuri heledust.

Mis puutub tähtnumbrilise klaviatuuri (klahvide) põhikomponentidesse, siis Logi kasutab oma patenteeritud tehnoloogia kasutamist Täiuslik löök, mis lisaks sõrmedele astmelise kujunduse pakkumisele pehmendab klahvide heli. Peale selle, nagu ka MX Master 3-l, on ka MX-nupul funktsioon See voolab, mis võimaldab ühendada klaviatuuri ja muuta seda kuni kolme arvutiga.

Ettevõtte sõnul on MX Keys andurit uuendatud, et optimeerida klaviatuuri aku kasutusaega; Niisiis, kui nutikas taustvalgus on sisse lĂĽlitatud, võib aku vastu pidada kuni 10 päeva – kui taustvalgus on välja lĂĽlitatud, võib see aeg pikeneda kuni 5 kuuni.

Klaviatuurikomplektina on Logi välja toonud ka uue MX peopesa (näidatud ülaloleval pildil), käetugi, mis parandab kirjutamise ajal ergonoomikat. Kui MX-klahvi müüakse 100 dollari eest, on MX-i käetugi 20 dollarit.

The Verge’i kaudu