LÔika Rope 2 mÀng on siin Brasiilia App Store'is

LĂ”ika Rope 2 mĂ€ng on siin Brasiilia App Store’is

Ühel App Store’i populaarseimal mĂ€ngul on tĂ€napĂ€eval tohutu jĂ€rg, kus on uued tegelased, maailmad ja lĂ”bus dĂŒnaamika. See on LĂ”igake köis 2, mis on Brasiilia (ja Portugali) kauplustes hĂ”lpsasti saadaval.

MĂ€ng sĂ€ilitab sama esialgse pĂ”himĂ”tte (pannes kommid jĂ”udma vĂ€ikeste koletiste suhu), kuid nĂŒĂŒd rĂ€ndab peategelane (Om Nom) lĂ€bi erinevate keskkondade, leides neist igaĂŒhele sĂ”bra, kes aitab tal end Ă€ra toita. On 5 maailma: Mets, Liivapais, RĂ€mpslehed, Linnapark ja Maa-alune.

Erinevad keskkonnad

KĂ”igis neist edasi liikumiseks peate tasemed lĂ€bima eraldi (igas maailmas on 24). Peale kolme tĂ€he pĂŒĂŒdmise vĂ”idab iga etapp ka “missiooni”, mis on igaĂŒhe jaoks erinev. Selle saab lĂ”petada köit lĂ”ikamata vĂ”i jĂ”udmata suvalise arvu punktideni. Kui teete, saate medali.

LÔigake köis 2

MĂ€ng sisaldab ka mitmeid tĂ€iendavaid tööriistu. Üks on Taseme lahendus, vĂ€ike mesilane, kes Ă”petab teile samm-sammult, et saaksite 3 staari ĂŒhes etapis. Alustate mĂ€ngu nende kahe mesilasega ja saate maksmisega rohkem avada. Tegelikult on selles versioonis hĂ€sti rĂ”hutatud sisemisi oste.

LÔigake köis 2

Üheks ostutĂŒĂŒbiks olid spetsiaalsed riided, mida Om Nom kandis. Tegelikult aroom. Kogu mĂ€ngu jooksul vĂ”ite selle riietuse vĂ”ita.

LÔigake köis 2

LÔigake köis 2

Üldiselt jĂ€tkub mĂ€ng lĂ”busate ja pĂ”nevate vĂ€ljakutsetega. KĂ”igile, kellele on mĂ€ngu teised vĂ€ljaanded meeldinud ja kĂ”ik need valmis saanud, meeldib ka see.

Mis on vÀga lahe, on see, et ZeptoLab jÔudis lÔpuks selleni Universaalne versioon rakendatav iPhone / iPod ja iPad. Lugu lÔpeb seetÔttu, et tuleb osta sama mÀngu eri versioone erinevate seadmete jaoks.

0,99 dollarit