Lõika Rope 2 mäng on siin Brasiilia App Store’is

Ăśhel App Store’i populaarseimal mängul on tänapäeval tohutu järg, kus on uued tegelased, maailmad ja lõbus dĂĽnaamika. See on Lõigake köis 2, mis on Brasiilia (ja Portugali) kauplustes hõlpsasti saadaval.

Mäng säilitab sama esialgse põhimõtte (pannes kommid jõudma väikeste koletiste suhu), kuid nüüd rändab peategelane (Om Nom) läbi erinevate keskkondade, leides neist igaühele sõbra, kes aitab tal end ära toita. On 5 maailma: Mets, Liivapais, Rämpslehed, Linnapark ja Maa-alune.

Erinevad keskkonnad

Kõigis neist edasi liikumiseks peate tasemed läbima eraldi (igas maailmas on 24). Peale kolme tähe pĂĽĂĽdmise võidab iga etapp ka “missiooni”, mis on igaĂĽhe jaoks erinev. Selle saab lõpetada köit lõikamata või jõudmata suvalise arvu punktideni. Kui teete, saate medali.

Lõigake köis 2

Mäng sisaldab ka mitmeid täiendavaid tööriistu. Üks on Taseme lahendus, väike mesilane, kes õpetab teile samm-sammult, et saaksite 3 staari ühes etapis. Alustate mängu nende kahe mesilasega ja saate maksmisega rohkem avada. Tegelikult on selles versioonis hästi rõhutatud sisemisi oste.

Lõigake köis 2

Üheks ostutüübiks olid spetsiaalsed riided, mida Om Nom kandis. Tegelikult aroom. Kogu mängu jooksul võite selle riietuse võita.

Lõigake köis 2

Lõigake köis 2

Üldiselt jätkub mäng lõbusate ja põnevate väljakutsetega. Kõigile, kellele on mängu teised väljaanded meeldinud ja kõik need valmis saanud, meeldib ka see.

Mis on väga lahe, on see, et ZeptoLab jõudis lõpuks selleni Universaalne versioon rakendatav iPhone / iPod ja iPad. Lugu lõpeb seetõttu, et tuleb osta sama mängu eri versioone erinevate seadmete jaoks.

0,99 dollarit