Lõikamine puudub: OPPO näitab esimest esikaamerat ekraani all peidetud

„Lõputu ekraani” suundumus pole kunagi varem oma lubadust tarnida ekraaniga seade, mis hõivab kogu seadme esiosa. See on muidugi tingitud riistvara ehituse mõningatest piirangutest, näiteks esikaamera või šassii disain.

Esimene põhjus on isegi põhjus, miks iPhone X, XS, XS Max ja XR on eesmise väljalõikega (tuntud kui sälk). Selles väikeses toas on andurid ja kaamerad TrueDepth-süsteemist, mis vastutab Face ID sisselülitamise eest. Uuel iPad Pro-l õnnestus Appleil aga tänu tahvli šassii lisaruumile sellest väljalõikest vabaneda.

Hiina tootjatele OPPOKuid esikaamerate ja piirideta ekraaniga nutitelefonide tootmine saab peagi reaalsuseks, tuginedes tehnoloogiale kaamera ekraani all (USC). 2019. aastal Shanghais (Hiina) toimunud Mobile Congress Worldis demonstreeris ettevõte esimesena seadme ekraani alla paigaldatud esikaamera kasutamist.

OPPO teatel kasutatakse ekraanil pikselstruktuuriga läbipaistvat materjali, et valgus jõuaks esikaamerani. Sensor ise on suurem kui teiste seadmete esikaameratel, laiema avaga objektiiv ka valguse täpsemaks püüdmiseks.

OPPO uus täisekraani kuvamise lahendus – ekraanialune kaamera (USC) on just siin # MWC19 Shanghai! #MoreThanTheSeen

See ei tähenda, et kaameras olev vaatamisala oleks “kasutamiskõlbmatu” või isegi ei kuvaks ekraanil sisu truult. Tootja sõnul on see piirkond puutetundlik ja vastab kogu ekraani kuvakvaliteedile. Sõltuvalt kaldest ja ĂĽmbritsevast valgusest võib kaamera piirkonnas olla võimalik näha erinevaid vaateid.

Erinevus esikaamera ĂĽldvaates ja pikseldatud alal | Pildid: Kaaslane

Kuna need kõik ei paku huvi, tunnistab OPPO, et ekraani kaamera ette asetamine võib pildikvaliteeti halvendada, näiteks udu, peegelduste ja värvide teisendamise tõttu. Selle lahendamiseks teatab ettevõte, et töötab välja algoritmi, mis suudaks neid omadusi tasakaalustada, pakkudes a selfie kvaliteediga, mis on võrreldav teiste nutitelefonidega.

<em> Selfie </em> OPPO uue USC tehnoloogiaga “width =” 1199 “height =” 800 “class =” laiska-peida täissuuruses wp-image-670222 “srcset =” “size =” (max-width : 1199px) 100vw, 1199px “> <em> Selfie </em> OPPO uue USC-tehnoloogiaga |  Pilt: <em> Verge </em> </figure>
<p> Fakt on see, et me teame, kui täpne on selle tootja teave alles siis, kui see tehnoloogia turule tuleb, järgmistel kaubamärgiga seadmetel.  Millal see täpselt juhtub, jääb selgusetuks – OPPO ĂĽtles just, et plaanib turule tulekut “varsti”. </p>
<p> Kas pärast kokkupandava telefoni ilmset riket hõivab USC tehnoloogia valge valge elevandi istme?  Vaatame. </p>
<div class =