Loki 0,4-põhise OS-i esimene beeta on tulemas!

Nüüd kanooniline välja Ubuntu 16.04 LTS jaotused, mis kasutavad süsteemi baasina, on hakanud tõestama oma konkreetse projekti käivitamist, baas-OS on üks neist ja kasutajad on seda väga oodanud.

Põhilised OS-i inimesed pole viimasel ajal projektist palju rääkinud, kuid hiljuti paljastasid nad, et Ubuntu 16.04 LTS-i uue põlvkonna uue beetaversiooni esimene beeta peaks olema saadaval neile, kes soovivad peagi proovida. Kuupäeva pole veel määratud, mis on tavaliste operatsioonisĂĽsteemide jaoks tavaline, kõige parem on “tulla välja siis, kui see on valmis”.

Arendajad lubavad palju olulisi uudiseid, ehkki nad ei ĂĽtle, mis see on, kuid võime kindlasti eeldada, et Pantheoni kest (põhiliides) on veelgi sujuvam kui see juba on, kõik see ĂĽritab hoida Linuxi distro “mitteametlikku pealkirja”. Ilus.

Allpool saate vaadata meie sĂĽsteemi senise stabiilse versiooni analĂĽĂĽsi versiooni 0.3 Freya:

Kõik, kes soovivad jälgida Beta elementay OS 0.4 Loki ehitusetappi Võite klõpsata sellel lingil ja jälgige kogu evolutsiooni.

Teine Ubuntu-põhine distributsioon, mis lubab palju uusi funktsioone, on Linux Mint, kuid nad on juba näidanud mõned pildid tulevast, Lisateavet Linux Mint 18 kohta leiate siit.

Järgmine!