Looge iPhone Musicu jaoks esitusloendeid, kohandage neid ja näpunäiteid

Muusika on Apple’is alati olnud nii tugev, et selle esimene edu oli iPod Classic ja see jätkub ka nĂĽĂĽd iPhone’is. Kohalik rakendus Muusika, See on iTunes need on “kĂĽĂĽned ja liha” ning töötavad täielikus kooskõlas iCloudi, iTunes Matchi iPhone’is iOS 7-ga.

Selles artiklis esitan mõned näpunäited originaalse rakenduse Muusika kasutamiseks oma iPhone’is. Põhilised näpunäited, kuid need pakuvad teie iPhone’i kasutamisel paindlikkust. Nende nõuannete kasutamiseks on vaja ainult iPhone’i, millel on muusika. Saame näpunäited.

[separator type=”line” /]

Loe ka:

[separator type=”line” /]

Looge muusikaloendeid otse oma iPhone’is

Saate koostada loendi oma lemmikmuusika ja spordilaulude stiiliga. Selleks on väga lihtne. Avage oma rakendus Muusika iOS 7-s ja näete järgmist ekraani:

Looge muusikaloendeid otse oma iPhone'is

Puudutage vahekaarti Nimekiri, siis edasi+“Peal. NĂĽĂĽd näete lugudega ekraani, puudutage seda ja valmis. Pärast kõigi valimist klõpsake nuppu “hästi“Ekraanil ĂĽleval ja valmis. Minge tagasi loendi vahekaardile, see on seal.

Kui soovite loendit muuta, avage see ja puudutage nuppuMuutmiseks“, Kui olete lõpetanud, puudutage”hästiuuesti.

Määra kuva vahelehed

Vähesed inimesed teavad, kuid rakenduses Muusika on rohkem vahekaarte, kuid need on peidetud. Puudutage Veel…“Ja näete neid pilte:

set-sakk-muusika-iphone-määrake kuva vahelehed

Esimesel pildil näete teisi vahekaarte, nimelt Žanr, Kogud ja Heliloojad. Kui puudutate nuppu Muuda, saate tavalised vahelehed asendada vahekaartidega, millest ma varem rääkisin. Selleks puudutage lihtsalt ühte ja lohistage see asendatava pildi juurde, samuti teine ​​pilt. Nii et saate seda kohandada nii, nagu soovite.

LĂĽlitage Coverflow sisse

kate-voog-iphone

Kas teile meeldib seda albumit ja lauljat näidata? Pöörake oma iPhone lihtsalt küljele, kui muusikarakendus on avatud ja valmis, kaas ilmub automaatselt, nii et kerige ühele või teisele poole ja nautige.

Veel näpunäiteid

Nüüd mõned muud lahedad näpunäited.

Juhtlaule juhtimiskeskuses

Lukustatud ekraanil või mujal avage juhtimiskeskus (pĂĽhkige iPhone’is alt ĂĽles). Näete võimalusi laulu juhtimiseks, esitamiseks, peatamiseks ja tagasikerimiseks.

Muusika juhtimine lukustatud ekraanil

Puudutage lukustatud ekraanil nuppu 2x kodu nupp ja vaata, et ekraanile ilmuks kontroller. Lahe

[separator type=”line” /]

Lõplik kaalutlus

Loodan, et nende näpunäidete abil saate oma iPhone’i muusikarakendusi paremini kasutada. Jagage ja vastake oma kĂĽsimustele kommentaarides.