Looge oma brauseris akvaarium ja vaadake, kuidas ökosĂŒsteem areneb

Kogu ökosĂŒsteem on maast ĂŒles ehitatud pallina, kuhu saate hoolikalt lisada virtuaalseid akvaariumi elemente.

Alguses sarnaneb see akvaariumiga, kus vÔite alustada liiva ja vee lisamisega, nagu soovitasid Orb Farmi loojad, kuid siis on teil lisavÔimalusi, nÀiteks vetikad, rohi, klaas, puit, kivid, bakterid, vesikirbud ja kalad.

KĂ”ik pikslites, lisades hiire abil, vĂ€ikestes pikslites vĂ”i pĂŒhkige sisu, lohistades kursorit tĂ€iusliku akvaariumi loomiseks.

Elementide lisamisel moodustub ökosĂŒsteem ja seejĂ€rel peate jĂ€rgima selle loomulikku arengut, kus erinevad eluselemendid arenevad ja tarbivad olemasolevaid ressursse, nagu igas keskkonnas.

Orb Farm kordab vĂ€ikese veemaailma arengut ja vĂ”ib olla suurepĂ€rane Ă”ppimiskogemus ökosĂŒsteemide kohta vĂ”i lihtsalt lisav tĂ€helepanu kĂ”rvale juhtimine neile, kellele meeldib oma igapĂ€evase eluga kaasneda elav (vĂ”i peaaegu) element.

Aeg lendab tavapĂ€rases tempos, mööduvad pĂ€evad ja ööd, kuid saate ka kiirendada aega ja panna asjad kiiremini minema, et nĂ€ha, kuidas teie ökosĂŒsteem areneb.

Igal ajal saate lisada rohkem kalu vĂ”i muid elemente vĂ”i akvaariumi “puhast” osa.

Ja peate kÔik pöörama tÀhelepanu hapniku taseme kuvamisele, et kÔik oleks Ôiges tasakaalus.

Praeguseks on meie loodud akvaarium elust tÀis, kuid kuidas see areneb, nÀeme lÀhipÀevil.

Niikaua kui te oma brauseri kĂŒpsiseid ei kustuta ja isegi kui akna sulgete, avaneb saidi uuesti avamisel teie akvaarium.