contador gratis Saltar al contenido

Looge visuaalkoodide abil oma QR-kood lingide, e-posti, WiFi-võrkude ja muu jaoks

Looge visuaalkoodide abil oma QR-kood lingide, e-posti, WiFi-võrkude ja muu jaoks

IOS 11-ga on iPhone'i, iPadi ja iPod touchi kasutajatele saabunud väga kasulik uus funktsioon: lugemine QR-kood otse rakenduse Cmera kaudu.

Uudsus toimib väga lihtsal, praktilisel ja kiirel viisil: lihtsalt avage algne rakendus, liikuge koodini ja kuvatakse väike teade, et saaksite puudutada ja näha, kuhu kood viib teid, et olla veebisait, rakendus App Store'is või mis iganes.

Nagu paljud funktsioonid, ei kahtle ma ka selles, et nüüd suureneb QR-koodide kasutamine, kuna Apple'i seadmed on nendele juurdepääsu hõlbustamiseks hõlpsamini kasutanud.

Lisaks on rakendus, mis seda kasutamist veelgi täiustada võib Visuaalne kood, mis võimaldab teil mitmesugust teavet teisendada QR-koodideks.


Visuaalse koodi rakenduse ikoon

Arendaja ja copywriter Benjamin Mayo loodud rakenduse abil on lihtne luua QR-koode ebatavalistel eesmärkidel. See võimaldab lisaks tavapäraste veebisaitide URL-ide, sotsiaalsete võrgustike profiilide ja muude koodide genereerimisele genereerida ka kontaktide koode (nimi, e-post ja telefon), täpset asukohta kaardil, e-posti teatud kontaktidele, helistada teatud numbritele , otsige Internetist ja pääsete isegi juurde WiFi-võrkudele.

Kogu loodud kood salvestatakse ja saate seda soovi korral kohandada, lihtsalt seda lohistades. Võite isegi valida nelja visuaalse valiku vahel QR-kood ja valige lemmikkood, millele pääseb otse Siri kaudu (praegu saadaval ainult inglise keeles).

Hea on teha selgeks, et rakendus nõuab iOS 11 installimist, kuid oma loodud koodi saate saata kõigile, sõltumata seadmest. Erinevus seisneb selles, et kõik, kes on iOS 11 kasutanud ja koodi skanninud, lähevad otse funktsiooni juurde; st automaatselt ühendatud Wi-Fi-võrguga, avage rakendus Kontaktid, Maps või mis iganes selles koodis on. Need, kellel uut süsteemi pole, vajavad QR-koodi skannimiseks kolmanda osapoole rakendust ja näevad ainult kirjalikku teavet (WiFi parool, e-post, asukoht jne).

Seetõttu, kui teil on juba iOS-i korralikult värskendatud, saate rakenduse App Store'ist tasuta alla laadida ja kui soovite ühiskasutus- ja printimiskoodide valikuid ära kasutada, saate rakendusesiseste ostude eest juurde pääseda kõigele, mille eest saab osta 2 dollarit.

The Loopi kaudu