Lõpetamist ootab: Apple teatas AirPods Pro-st

Viimaste päevade paljusid kuulujutte kinnitades teatas Apple äsja AirPods Pro – ja nagu arvata võis, sisenesid nad uute pereliikmetena, tuues aktiivse mĂĽrasummutuse ja lubades tavalisest paremat heli.

Lõplik disain on hea hiljuti lekkinud osas, nimelt räägime seda tĂĽĂĽpi kõrvaklappidest peakomplekt intra (kuulmekäiku siseneva osaga). Tootekarbis on kolme erinevat suurust – väike, keskmine ja suur – silikoonist otsast, mis iseenesest tagab hea heliisolatsiooni.

„AirPodid on maailma enimmĂĽĂĽdud kõrvaklapid. “Puudutuse, suurepärase heli ja ikoonilise disainiga seadistamiskogemused on teinud sellest Apple’i imetletud toote ja AirPods Pro abil viime maagia edasi,” ĂĽtles ta. Phil Schiller, Apple’i ĂĽlemaailmse turunduse asepresident. „Uus In-Ear AirPods Pro pakub kohaneva ekvalaiseriga sensatsioonilist heli, on paindlike näpunäidetega väga mugav ning toob kaasa aktiivse mĂĽra summutamise ja läbipaistvuse uuenduslikud reĹľiimid. Me arvame, et tarbijad armastavad seda uut täiendust AirPodsi perele. “

AirPods Pro esikĂĽlg

Apple ütleb Uus disain AirPods Pro mitte ainult ei paku suuremat mugavust, vaid toob sisse ka uue ventilatsioonisüsteemi, et ühtlustada teiste kõrvaklappide tavaliselt tunda olevat survet. Need on ka higi ja vee suhtes vastupidavad (IPX4 reiting).

Tehnoloogia alates aktiivne mĂĽrasummutus AirPods Pro kasutab inimese asukohakeskkonna analĂĽĂĽsimiseks kahte mikrofoni koos võimsa tarkvaraga, mis töötab reaalajas. Apple’i sõnul toimub see analĂĽĂĽs 200 korda sekundis.

Naised kasutavad metroos AirPods Pro'd

Vastupidises olukorras saab aktiveerida igaĂĽks, kes vajab tähelepanu läbipaistvuse reĹľiim – mis jätkab muusika mängimist või helistab AirPods Pro’le, kuid võtab kogu heli enda ĂĽmber (sobib ideaalselt näiteks neile, kellel on kõrvaklapid teel). Nende kahe reĹľiimi vahel vahetamine on väga lihtne: vajutage ja hoidke lihtsalt oma AirPods Pro “väikest käpa”, mida saab kasutada ka pala taasesituse juhtimiseks või kõnele vastamiseks.

SEE sĂĽsteem pakendis (SiP) AirPods Pro-l on kiip H1 sisuliselt on kogu tootesse sisseehitatud tehnoloogia aju – sealhulgas alati kuulata käsklust „Hei, Siri”, mis on ĂĽks uus funktsioon, mis jõudis mõni kuu tagasi teise põlvkonna AirPodidega.

Apple lubab “pikka aku kasutusaega” nagu AirPodid, st 5 tundi muusika mängimine. Kui aktiivne mĂĽrasummutus on aktiveeritud, esitatakse seda vestluses kell 4.30 ja kuni kella 3.30. Nende traadita laadimisjuhtum võimaldab kuni 24 tundi täiendavat taasesitust või 18 tundi vestlust. Ja väärib märkimist, et tootega kaasas olnud kaabel on nĂĽĂĽd USB-C jaoks mõeldud Lightning.

Kõige selle kõrval ütleb Apple, et AirPods Pro-l on kasutajatele mingisugune test, et teha kindlaks, milline silikoonist otsaku suurus on nende kõrvadele parim, ja nad toetavad selgelt äsja käivitatud heli jagamise funktsiooni. IOS 13.2 abil saavad nad reklaame ja lugeda sõnumeid kohe, kui nad saabuvad.

AirPods Pro helitugevuse reguleerimisega iPhone 11 Pro kõrval

Tegelikult rääkides iOS 13.2, need on miinimumnõuded AirPods Pro-le – see tähendab, et värskendus tuleb välja anda tänasest kuni selle kolmapäevani. Sama kehtib ka iPadOS 13.2eest watchOS 6.1eest tvOS 13.2 ja macOS Catalina 10.15.1.

AirPods Pro jõuab rahvusvahelisele turule Sel kolmapäeval (30/10), per 250 dollarit Ameerika Ühendriikides. Eelmise mudeli hinnad ei muutunud: 160 dollarit teise põlvkonna AirPodide eest ja 200 dollarit teise põlvkonna traadita ümbrisega AirPodide eest (mida müüakse eraldi hinnaga 80 dollarit).

Peal Brasiilia, oleme juba AirPods Pro hinnad määranud: 2250 R $ (kuid praegu pole neid võimalik osta, kuna võib-olla peavad need heaks kiitma Anatel). Varasemad hinnad olid samuti muutumatud: traadita laadimiskohvriga mudeli puhul 1 350 R $ ja mudeli 1680 R $.

Apple on välja andnud AirPods Pro reklaamireklaami:

Kahjuks ei too Apple nüüd mitme värvivalikuga AirPode. Need on saadaval ainult veebisaidil valgesama ?? ‍♂️