Lõppude lõpuks ei vabane Twitter kontodest, millele pole enam kui kuus kuud juurde pääsetud … Vähemalt praegu

Kui te pole oma Twitteri kontole rohkem kui kuus kuud juurde pääsenud, võite olla platvormilt saanud meili, milles öeldakse, et kui te ei soovi oma kontot kustutada, peate sisse logima enne 11. detsembrit. Sotsiaalvõrgustik otsustas selle otsuse siiski edasi lükata, tagades, et seda ei tehta enne, kui tal on Facebookiga sarnane „hoiatuse” funktsioon.

Twitteri esindaja kinnitas teisipäeval The Verge’ile, et avalike vestluste platvormina töötab Twitter “passiivsete kontode puhastamiseks, et pakkuda täpsemat ja usaldusväärsemat teavet”. Sellisel juhul palub see kasutajal aktiivselt sisse logida, et teatud kontosid ei kustutataks.

Twitteri poolt e-posti teel kuue kuu jooksul passiivse kontoga kasutajale saadetud e-kiri “data-title =” Twitteri poolt e-posti teel kuue kuu jooksul passiivse kontoga kasutajale saadetud kiri – lõppude lõpuks ei kustuta Twitter kontot, millele pole juurde pääsenud rohkem kui kuus kuud kuu. Vähemalt praegu – SAPO Tech ”> Twitter saatis kuus kuud passiivse kontoga kasutajatele meilisõnumi

“Alustasime lähenemisviisi öeldes inimestele, kes pole enam kui kuus kuud Twitterisse sisse logitud, et nende konto võib pikaajalise passiivsuse tõttu jäädavalt kustutada,” selgitas ta.

Niipea kui Twitter selle otsusega jätkab, saab konto kustutamise korral kasutajanime kasutada, ehkki pole kindel, millal see juhtub. Sotsiaalvõrgustiku pressiesindaja sõnul võtab konto kustutamise protsess “aega kuid ja mitte ainult ĂĽhe päeva”. Kuid nĂĽĂĽd on ka uus reegel: kasutajanimi ei tohi olla lĂĽhem kui viis tähemärki.

Oma poliitika pidevas värskendamises teatas Twitter novembri alguses, et on otsustanud distantseeruda kõigist vaidlustest, mis on seotud sotsiaalse võrgustiku poliitilise reklaamiga. Veel hiljuti on see platvorm välja andnud funktsiooni, mis võimaldab teil vastuseid ja säutse peita.