Lõppude lõpuks, miks Rost Horizon Zero Dawnis pagendati?

Vaadake Rosti lugu ja seda, miks ta pagendati Playstation 4 jaoks mõeldud suurepärases geriljamängude mängus Horizon Zero Dawn.

Kui loete seda postitust, siis teate seda Rost on põhimõtteliselt lapse isa Aloy, meie kangelane, kes on uudishimulik, kartmatu ja võitmatu Horizon Zero Dawn (HZD). Samuti teate, et HZD on spetsiaalselt RPG / Action / Open World mäng Playstation 4 ja selle on välja töötanud Geriljamängud, sama tootja kaadrit sekundis Killzone ja sa tead, miks sa meid loed Ülevaade ja kui te pole seda veel lugenud, klõpsake siin.

Võib-olla sa ikka ei tea, mis on halb kuritegevus et Rost oli pĂĽhendunud oma enda kooseksisteerimisest tõrjumisele – hõimule, keda ta nii väga austas, kuigi ta ei olnud selle osa.

Sest seal ma olin, lõpetades mängu ja ikka nende kohutavate kahtlustega, mis mind kummitasid. Mis oleks, kui oleksite nagu minagi pärast mängu alguses Piinamine loo jälgimine ja muude missioonide tegemine ning Enlace’ist kaugel asuva kaardi uurimine, lõpetades võib-olla mängu teadmata, mida ta paguluses tegi.

Et teada saada, mida Rost selle postituse lugemisega ette võtab, tuleme tagasi Seda Kõigi ema ja rääkida Teersa. Vana matriarh räägib meile kogu loo Rostist.

Ja kui sa veel mängid HZD-d, on sul ka hea põhjus kõigi emade juurde tagasi minna: hankige veel üks trumm. Ja aku jaoks, mida te minult palute: hankige parimad mängukostüümid 🙂

Aga tagasi postituse teema juurde:

Rosti lugu

Neil sõdalastel, keda õpid mängu alguses armastama, on oma pere. Kuid tema väikese tĂĽdruku Alana, kes oli vaid 6-aastane, ja naise röövisid 12 autsaiderit. Bandiidid ähvardasid pantvangid tappa, kui neid on Ole vapper lähenemist ja tegelikult ka teevad. Niisiis järgis Rost neid eemalt, kuid kui kurjategijad jõudsid piirile, tapsid nad kõik pantvangid, sealhulgas Rosti tĂĽtre. Meie sõdalane aga ei “murdnud tabu”, st ta ei jätnud oma vara PĂĽha maa, ilma matriarhi loata, mõrvaritele järgneda, kuid ta lubab kätte maksta …

Ja sellepärast on ta pagendatud? Mitte.

Ta palus matriarhil läbida “kõige kohutavam rituaal”, see tähendab, et ta palus “Nekro esindaja“Nora jaoks on selles mĂĽstikat täis rituaalis hing kehast eraldatud. Hing jääb kõigi emasse, samal ajal kui keha rändab läbi teiste maade.

“Siis läks ta neile järele, mitte kui tõrjutu, vaid kui kättemaksurelv. Vibust välja lastud terav nool ilma ĂĽmber pööramata. “

Ja jah, ta ka tegi, kuid selle käigus ta peaaegu suri. Ja kui ta oli elu ja surma vahel, naasis ta Püha Maa lähimasse, et mitte paluda abi ega proovida siseneda talle keelatud maadesse, vaid ainult selleks, et surra hõimule ja pühale maale lähemal. Kuid õnneks murdis jahimees tabu ja päästis ta.

Probleem on selles, et Nora jaoks on ta pärast Rosti rituaali surnud, kui tal on kättemaks üle elatud, enam nende vahel kohta. Seejärel pakkusid matriarhid tehingut. Nad kuulutaksid ta pagulusse seni, kuni ta pole sellest kunagi kellelegi rääkinud.

Sellepärast ütlesin Aloyga sama:

“Kas pärast kõike seda, mida ta oli teinud ja kannatanud, kuulutati tasu pagulusse?”

Nende kahe dialoog jätkub veidi edasi ja meil on Teersa märkus, mis on märkimisväärne:

“Ja ma olen kindel, et kui ta sind näeb, näeb kingitusi, mitte kunagi koormavaid.”

Jah, vähemalt selles osas, et oleme Teersaga nõus.

Ja neile, kes loevad kõiki meie esildisi kingitustena, saate neid vaadata video allpool ja tutvuge Rosti kogu ajalooga 9 minutiga.

Kokkuvõttes: Rost ei teinud kuritegu!

Vaadake kindlasti meie teisi Horizon Zero Dawni postitusi:

  1. Mängu ülevaade: Horizon Zero Dawn
  2. Ă•petus: vaadake, kuidas saada Horizon Zero Dawn’is ĂĽlim kostĂĽĂĽm
  3. Lõppude lõpuks, miks Rost Horizon Zero Dawnis pagendati?

Kas olete kohanud meie facebooki gruppi geeki, otaku ja popkultuuri ning mängude kohta? Klõpsake siin ja osalege.