Lõpuks: Apple’i tehnilise abi sĂĽsteem pakub nĂĽĂĽd juhiseid MacBook Pro ekraani muutmiseks freckles

Algselt rääkisime probleemist märtsis. Juulis, ilma Apple’i ametliku seisukohata, tulid tarbijad tema vastu hagi esitama ja isegi mainisid juhtumit: #Staingate.

Eilsest tänaseni värvivad nad lõpuks GSX-i (Ăślemaailmne teenusevahetus, sisemine sĂĽsteem, millele Apple’i volitatud teenusepakkujad pääsevad juurde) volitatud teabele probleemi kohta koos juhistega, mida teha.

Apple ĂĽtleb:

Retina ekraaniga MacBooki ja MacBook Pro mudelitel võib ekraanil olev peegeldusvastane kate teatud tingimustel kuluda või halveneda.

Kui klient teatab ekraani välimusega seotud probleemidest, veenduge, et probleem on seotud peegeldusvastase kattega, nagu käesolevas protseduuris kirjeldatud, ja asendage mõjutatud võrkkesta ekraan. Apple lubab katvust kuni kolmeks (3) aastaks alates ostu algusest või üheks (1) aastaks alates 16.10.2015, olenevalt sellest, kumb on pikem.

Apple’i dokumentatsiooni kohaselt võib probleem mõjutada kõiki 2012. aasta keskpaigast kuni 2015. aasta keskpaigani välja antud MacBook Pro programme. Ă•nneks, nagu ta osutab, vahetatakse ekraan kliendile tasuta ka pärast garantii lõppemist.

IgaĂĽks, kes maksis vahetult osade vahetamise eest enne seda, võib proovida tagasimakse saamiseks ĂĽhendust võtta Apple’iga. Tavaliselt käitub ta sellistel juhtudel positiivselt.

Brasiilias peavad mõjutatud kliendid minema ĂĽhte kahest Apple’i jaekauplusest või Apple’i volitatud teeninduskeskusest.

[tipdari[dicadoAndré Pessica]