Lõpuks saab Gmail tuge iPadOS Split View režiimile; Instagrami ja Facebook Messengerit värskendatakse

Ja siin oleme jälle kõige olulisemate viimaste värskendustega Rakenduste pood! Kas peaksime nende juurde minema?

Gmail


Gmaili rakenduse ikoon: Google'i e-post

Google’i meiliklient kõikjal viibib mitu aastat, kuid parem hilja kui kunagi varem: iPadOS-i versioon on lõpuks moe jaoks toetust võitmas Lahku minema sĂĽsteemi.

IPadi kasutamise ajal saate nĂĽĂĽd Gmaili ja teiste iOS-i rakendustega ĂĽheaegselt ĂĽheaegselt ĂĽlesandeid täita. Saate kasutada Gmaili ja Google’i kalendrit korraga Lahku minema kalendri kontrollimiseks enne koosoleku aja kinnitamise e-kirjale vastamist.

Ilmselt ei ole ülaltoodud näited ainsad utiliidi stsenaariumid, kus saate uudsust nautida: meilidele vastates on võimalik pilte otse fotodelt lohistada, Safaris teavet vaadata, faile sirvida või Apple Musicus oma esitusloendeid juhtida.

Facebook Messenger


Messengeri rakenduse ikoon

Uudsust pole sisse lĂĽlitatud muutmislogi taotluse, kuid selle leidsid mitu liiget MacMagazine ja lugejate poolt Pedro Dias Mota: Viimasel ajal on Facebook Messenger hakanud toetama kiire jagamine iOS.

Nii et süsteemi mis tahes elemendi jagamisel kuvatakse jagamismenüüs sagedased Messengeri kontaktid koheseks kohaletoimetamiseks. Neile, kes mäletavad, sai WhatsApp mõned kuud tagasi funktsioonile toe, kuid see eemaldati varsti pärast seda ja pole tänaseni tagasi tulnud.

Instagram


Instagrami rakenduse ikoon

Vahepeal on foto- ja videovõrgustik lisanud veel ühe funktsiooni, et kasutajad saaksid oma postituste kommentaaride jaotist paremini hallata: võimalused kinnita kommentaarid loendi ülaosas.

Täna avaldame kõigile kasutajatele kommentaarikomplekti. See tähendab, et saate postituste ülaossa põimida mõne kommentaari ja vestlust paremini juhtida.

Kommentaari kinnitamiseks lohistage see lihtsalt kõrvale ja puudutage näpistamisikooni. See funktsioon on saadaval kogu maailmas; kui teil pole sellele veel juurdepääsu, oodake mõni tund päevas ja proovige uuesti.

Ikka Instagrami teemal tasub seda artiklit tähele panna TechCrunch: võrk testib muudatusi, mis rakendamisel asendavad vahekaardi Tegevus uuega sisseoste tegema.

Uus Instagrami vahekaart

Sellel uuel ekraanil saavad kasutajad kontrollida Instagrami kaubamärgi reklaamitud pakkumisi ja tooteid koos võimalusega filtreerida üksusi kategooriate kaupa; mõnda toodet saab osta platvormilt ise, teised nõuavad, et kasutaja läheks tehingu lõpuleviimiseks kaupmehe veebisaidile.

Vahekaart Tegevus ei lülitu siiski välja: sellele pääseb endiselt juurde ülanurgas oleva ikooni abil sööma või teie profiilil. Muutusi testitakse USA-s asuva kasutajagrupiga; Instagram võib selle üle võtta või mitte, olenevalt tulemusest. Mida sa arvad?

CleanShot

Lõpuks uudsus mitte App Store’is, kuid väärib märkimist: rakendused CleanShot, tõeliselt lahe ekraanipildi utiliit (mida me hiljuti rõhutasime), on mõne uue funktsiooniga jõudnud versioonini 3.3. NĂĽĂĽd on ekraani salvestuste tegemisel võimalik näiteks sĂĽsteemi heli jäädvustada, lisaks hiireklõpsude ja puuteplaadi vajutuste esiletõstmine klaviatuuril.

CleanShot X Macile

Rakendusel on ka uus salvestusliides, mis on võimeline heli pärast video salvestamist kustutama ja saab need klipid automaatselt CleanShot Cloudi üles laadida.

Selle rakenduse saab selle ametlikul veebisaidil osta aadressil 30 dollarit (Maci litsentsi alusel).