L’OrĂ©ali eesmärk on katsetada kosmeetikat 3D-kujul trĂĽkitud inimese nahal

Prantsusmaal Lyonis on Prantsuse kaubamärgil labor, mis on pühendatud ainult inimese pärisnaha tootmisele ja analüüsile. Igal aastal toodetakse üle 100 000 nahaproovi, ruudukujulised ja 1 mm paksused.

Bloombergi andmetel kasutas uurimiskeskus ise pooli L’OrĂ©ali tehtud proovidest, teine ​​pool aga farmaatsia- ja kosmeetikaettevõtetele.

Selle protseduuriga moodustatakse nahaproov koest, mille on annetanud plastilise operatsiooni läbinud patsient, lõigatakse väikesteks tükkideks ja redutseeritakse rakkudeks.

NĂĽĂĽd, luues partnerluse Ameerika ettevõttega Organovo, kavatseb L’OrĂ©al järgmise viie aasta jooksul 3D-printimise abil dermise tootmist kiirendada ja automatiseerida. Kosmeetikatoodete kaubamärk aitab kaasa teadmistele ning kõik käivitamise ja käivitamise vahendid pakuvad vajalikku tehnoloogiat.

“Oleme esimene ilufirma, kes on Organovoga koostööd teinud,” ĂĽtles uudisteagentuurile ĂĽks L’Oreali teadus- ja arendusosakonna eest vastutajaid Guive Balooch. Maksa- ja neerukoe trĂĽkkimisel on idufirmad teinud koostööd selliste ettevõtetega nagu Merck. “See partnerlus on suur samm Organovo 3D bioprintimise tehnoloogia laiendamise suunas,” ĂĽtles idufirma direktor Keith Murphy avalduses.

Prantsuse kaubamärgile kuuluvad eksklusiivsed 3D-nahaõigused kasutamiseks koos nahahooldustoodetega, mis ei vaja retsepti. Organovol on seevastu kõik õigused võrgumudelile, kes saab seda kasutada erinevates testides, näiteks mürgisuse kontrollimisel.

L’OrĂ©alil on umbes 3800 teadlast 50 riigis, kes tegelevad erinevate uuenduste ja tehnoloogiatega, mis on samuti osa ettevõtte tegevuskavast. Hiljuti käivitas Prantsuse kaubamärk rakenduse nimega Makeup Genius, mis kasutab tehnoloogiat, et see võimaldaks “katsetada” peaaegu uusi meigitrikke, kasutades näotuvastust mitme nurga all.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi