Loteriide ja õnnemängude tulevik on tehnoloogia

Euroopa loterii täitevkomitee liige ning assotsiatsiooni teadmiste ja innovatsiooni komitee esimees Wojciech Szpil ütles, et ta ootas Euroopa määrusi, et avada online-hasartmängude olukord, et aidata muuta loterii- ja mängutööstust Euroopas. õnne.

See tulevik hõlmab kraapekaartide ostmist müügiautomaatidest, mängude ekraanide olemasolu, mida inimesed saavad kasutada ja mis asuvad näiteks supermarketite kassade juures, ja hõlmab ka juurdepääsu nendele tegevustele mobiilseadmetes.

“Loteriid ei saa paigal seista, nad peavad turu muutustega kaasas käima ja kasutama uut tehnoloogiat. Tulevik seisneb mobiilseadmete ja neile pĂĽhendatud toodete loomises. Näiteks võimaldavad mobiilseadmed meil traditsioonilised piletid asendada rakendustega, mida mängijad saavad panuste tegemiseks ja maksete tegemiseks kasutada. Nad pakuvad pileteid elektroonilises vormis, kõrvaldades pĂĽsivuse ja dokumentide ohutuse kĂĽsimuse, “selgitas loterii eest vastutava Poola riigifirma Totalizator Sportowy tegevdirektor.

Rohkem kui 70 loterii- ja mänguväljakuga seotud Euroopa üksust juhtus olema Lissabonis, arutades tööstuse tulevikku ning Wojciech Szpil rääkis ka vajadusest korraldada Poolas mängude visuaalset ümberkujundamist inimestele lähemale jõudmiseks.

Kaupluste hulgas, mis eraldavad vähem töötajaid klientidest, mugavamatest ja segmenteeritud ruumidest olenevalt mängutüübist, on väikseid panuseid, mida teised ettevõtted saavad tootluse parandamiseks teha.

Samuti on oluline pakkuda klientidele poodi sisenedes teavet, nimelt seda, kas müüa on veel palju kraapekaarte või on saadaval esimene auhind.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi