Lõtvus toob kõned integreerituks Microsoft Teamsiga

Slack Technologies (messenger Slacki omanikfirma) tegevjuht Stewart Butterfield teatas eelmisel neljapäeval (26.03.2020), et lähikuudel on Slackil Microsoft Teamsiga häälkõne integreerimine.

Kui te ikkagi ei tea rakendust, millest räägime, oleme teises juba artikleid avaldanud Lõtv kuidas oleks Microsofti meeskond. Mis on meeskonna suhtlusrakendus, mis on mingil määral sarnane Vaidlus.

Uus integreerimine, Team Slack ja MS

Slack Technologies algatus on selgelt sõbraliku konkurentsi vorm. Integreerides konkurendi Microsoft Teamsiga loovad Slack inimesed ka ühenduse kahe rakenduse kasutajate vahel. Nii ei pea Slacki kasutajad, kes peavad suhtlema tiimi kasutajatega, Microsofti rakendusi installima.

Kirjastaja ZDnet, Mary Jo Foley, kĂĽsis Microsoftilt, kas Microsoft töötab koos Slack Technologiesiga, pakkudes teavet meeskonna lähtekoodi kohta, et võimaldada selliste kõnede integreerimist. Ainus vastus, mille Mary Microsoftilt sai, oli “pole midagi öelda”.

Kirjastaja ZDnet võttis sama küsimusega ühendust ka Slack Technologiesiga, millele vastas ettevõtte pressiesindaja, kelle sõnul arendati integreerimist avalikult kättesaadavast API-st. Microsoftiga ühiseid meetmeid ei võetud.

Slack Technologies teatab, et enamik selle klientidest on ka Microsoft Office 365 kommertsversiooni kasutajad, mis sisaldab MS Teami ilma lisatasuta. Seetõttu peaks kahe rakenduse vahel ühenduse loomine olema selge tee. Muudab mõlema rakenduse kasutaja elu lihtsamaks ning toob kasu nii kasutajale kui ka ettevõttele endale.

Järeldus

Meie Diolinuksi meeskonnast kasutame iga päev Slacki, see rakendus võimaldab meil ühenduses olla ja korras olla. Mis muudab asjad kaugtöö tegemisel palju lihtsamaks. Kuigi MS Team ei kuulu meie meeskonna poolt kasutatava tarkvara hulka, on selline integreerimine alati teretulnud. Keegi ei tea ju, millist tarkvara me tulevikus kasutame.

Kas olete Slacki või MS Teami kasutaja? Mida arvate uutest funktsioonidest? Öelge meile, mida arvate allpool toodud kommentaarides.

Kas teile meeldib Linux ja tehnoloogia? Kas teil on küsimus või probleem, mida te ei suuda lahendada? Liituge foorumis meie kogukonnaga Diolinux Plus!

Allikas: ZDnet

See on kõik, kõik! ?