Lõuakukkumine: 6 nutitelerit neile, kes otsivad parimat

Oleme valinud parimad Brasiilia turul saadaval olevad nutitelerite mudelid, millest igaĂĽhel on nende eristused

SEE televiisor see on iga kodu keskpunkt. Kui toit paneb inimesi kööki minema, tõmbub tuppa televisioon. Olles ülitähtis seade, on see ideaalne parima väljanägemise jaoks. Seetõttu oleme välja toonud kuus parimat nutiteleri mudelit, mida Brasiilia turult leiate.

Loendis on valikud igale maitsele, olgu neile, kes otsivad 4K nutiteler uuendusliku tehnoloogia, suurepärase helisüsteemi või QLED 8K-ga ühilduva eraldusvõimega Samsung; Kontrollima:

Sony Bravia A8F

Lõuakukkumine: 6 nutitelerit neile, kes otsivad parimatKus on esineja?

Käivitasime väljakutse. Otsige heliväljundit kohast Sony OLED A8F. Loobu sellest, te ei leia seda. Sony on selles mudelis televiisori valdkonnas üks suurimaid uuendusi: heli taasesitatakse läbi ekraani enda.

Ekraani taga on kaks vibreerivat ajamit. See on tehnoloogia Akustiline pind, võimaldades heli taasesitada ekraanil täpselt sellest kohast, kus see peaks välja tulema. See võib juhtuda ainult tänu OLED-teleripaneelile, sest selle väike paksus võimaldab tehnoloogia kinnistada.

Valikutega 55 “ ja 65 “, ekraan Sony A8F on muljetamiseks kõik eeldused. Ekraanil on 4K eraldusvõime, mis tagab juurdepääsu parimale täna saadaolevale sisule, kas filmi väljalaskeid vaadates või konsoolis mängides. SEE HDR tehke tehnoloogiaga ĂĽks samm edasi TRILUMIIN, mis võimaldab punast, rohelist ja sinist täpselt esile tõsta ja kuvada.

Isik, kes vastutab kõige rohkem piltide esitamise eest A8F on töötleja X1 äärmuslik. See töötab intelligentse kihilise pildituvastuse abil, mida hallatakse iseseisvalt, et tagada parim kontrastsus. Protsessor X1 äärmuslik see on kuni 40% tugevam kui eelmine põlvkond.

Kõigi nende tehniliste seadmete esikĂĽljel on AndroidTV, Google’i televisiooni operatsioonisĂĽsteem. Kasutage kõiki selle pakutavaid võimalusi, alates Play poes saadaolevatest lugematutest rakendustest kuni assistendi häälkäsklusteni.

Kui esimene televiisor koos Akustiline pind saabus Brasiiliasse, see tähendab Sony müüakse hinnaga 22 999,99 R $. Kaks aastat hiljem mudel A8F on Brasiilias sarja kõige moodsam ja seda müüakse alates 9 999,99 R $ Sony ametlikul veebisaidil.

Sony Bravia X905F

Lõuakukkumine: 6 nutitelerit neile, kes otsivad parimatSony pakub esmaklassilist kvaliteeti ka odavamates mudelites

Kuid kui soovite vähem kulutada ilma pildikvaliteedist loobumata, pöörake tähelepanu Sony teler X905F. See mudel on samuti osa XBR-reast A8F, kuid see maksab paar tuhat reaali vähem, hoidke oma tehnilised joonistamisoskused vastutavatena.

MĂĽĂĽgil on 4 võimalust: 55 “, 65 “, 75 “ ja 85 “, kõik koos LED-paneelidega ning 4K ja HDR-eraldusvõimega. Protsessor X1 äärmuslik Parimate tulemuste saamiseks tellige siin pilditöötlus. Teised eksklusiivne Sony tehnoloogia need võimaldavad nii tugevamaid, kuid täpsemaid värve kui ka selgemaid tumedaid ja heledaid värve ning reguleerivad kiirustseenide hägustumist.

Et asjad toimiksid võimalikult sirgelt, tuleb AndroidTV on operatsioonisüsteem.

SEE Sony Bravia X905F saadaval alates 5999,99 R $ Sony ametlikul veebisaidil. Lugege meie nutitelerite täielikku ülevaadet allolevalt lingilt:

Samsung QLED 8K 2019 Q900

Lõuakukkumine: 6 nutitelerit neile, kes otsivad parimatTeleriekraanil on 33 miljonit pikslit!

Kuigi me alles soovime 4K-ga kohaneda Samsung toob turule Brasiilia esimese 8K nutiteleri. QLED 8K-sarja väikseim mudel on 65-tolline, kuid sellel on 75-tolline ja 82-tolline valik, lubades turule tuua uskumatu 98-ga. “

Rida QLED 8K edastab pilte 33 miljoni piksliga. Praegu pole sellise eraldusvõimega kino- ega mängulavastusi, seega on pildi “venitamise” eest vastutav täiustustehnoloogia hädavajalik. Samsung on välja töötanud uudse meetodi suurendamine tehisintellekti kaudu, kus andmebaasi uuritakse miljonite piltidega ja see täiustab mis tahes sisu madala eraldusvõimega, teisendades selle peaaegu 8K kvaliteediga.

SEE Samsung see on ka uut tüüpi paneeli, nimelt kvantpunktide, esirinnas. Nagu teemandid, on ka kvanttäpid anorgaanilised, võimaldades aastaid toota heledamaid ja erksamaid värve ilma ekraani vananemata.

Sellise ekraani taga on keerukas tehnoloogia, mida juhib 8K kvantprotsessor. Ekraani heledus jõuab hämmastavalt 4000 nitsini, kuid seda kasutatakse koos Otsene täismassiiv 16xSee on loodud kontrasti maksimaalseks kasutamiseks ja sellega ühtlustub HDR 4000 värvid on esitatud võimalikult selgelt ja täpselt.

Rida QLED 8K Võite isegi kodukino kasutamise ümber mõelda. See mudel tunnistab väliseid helisid, isegi neid, mis pole meie kõrvadele kuuldavad, et analüüsida ja pakkuda parimat heli keskkonnamõjule. Lisaks kohandub nutiteleri heli praegu toimuvaga, tunnistades, milline on parim ajalehtede, muusikavideote, jalgpallivõistluste jms võrdsustamine.

SEE Samsung QLED 8K 2019 Q900 saadaval soovitatud hinnast 22 999,00 R $ Samsungi ametlikul veebisaidil.

Samsung QLED 4K 2019 Q80

Lõuakukkumine: 6 nutitelerit neile, kes otsivad parimatParima kontrasti tagamiseks kontrollib QLED valgustust tsoonide kaupa

See on sisestatud 4K eraldusvõimega Samsung toob oma parima tehnoloogia rajale QLED UHD 4K. Mudel Q80 on võimalusi 55 ″, 65 ″ ja 75 ″ koos OLED-paneelide ja HDR Premiumiga.

Kvantpunktide kaudu Samsung tagab 100% värvimahu, pakub erksaid ja erksaid värve koos 10-aastase efektigarantiiga sisse põlenud (ekraan põleb). SEE QLED juhtige valgustust, et jaotada heledus tehnoloogilise töötlemisega õigesse kohta Otsene täismassiiv 8x, mis põhineb taustvalgusel, pimestamisvastasel ja kontrastsuse suurendamisel. Lõpetama, HDR 1500 andma Q80 kuvab kõrge heledustaseme, kuid on siiski täpne.

Em näeb välja Oh jumal, QLED 80 ekraan pakub mängude jaoks kiiret reageerimisaega vaid 6,8 ​​ms.

Samsungi operatsioonisüsteem tagab suurima kasutusmugavuse. Samade juhtnuppude abil on võimalik kõiki Samsungi seadmeid juhtida elutoa teleris ja häälkäsklustel Bixby ka kohal. Teleri kaudu on võimalik juhtida isegi külmikuid, pesumasinaid, konditsioneere ja teisi.

SEE Samsung Q80 2019 saadaval alates 6999,99 R $ aadressil Lojas Americanas.

TCL C2

LG OLED Signature AI telerSEMP-l on turul tehniliste näitajate ja hindade osas konkurentsivõimeline mudel

Brasiilia ALATI on suurendanud investeeringuid telesektorisse, mĂĽĂĽes Brasiilias edasi Hiina parimaid mudeleid TCL. Praegune lipulaev on TCL C2 teler.

Mudelil on Valikud 49 “, 55” ja 75 “tolli 8 miljoni piksli kuvamiseks 4K eraldusvõime. Muidugi, HDR-tehnoloogia parema kontrastsuse, heleduse ja värviedastuse tagamiseks on olemas.

Vaatamata klanitud disainile on TCL C2-l 4 Harman Kardoni kõlarit, millel on Dolby Digital tugi. See on selge ja võimsa heli garantii ka ilma kodukoduta.

Seadme töö haldamiseks vajutage nuppe AndroidTV on operatsioonisüsteem. Peale juurdepääsu erinevatele rakendustele on teleril Sisseehitatud Chromecast sisu, aga ka häälkäskluste edastamiseks kaugjuhtimispuldi kaudu.

SEE TCL C2 mĂĽĂĽdi soovitatud hinnaga 2547,00 R aadressil Lojas Americanas.

LG OLED Signature AI teler

Lõuakukkumine: 6 nutitelerit neile, kes otsivad parimatNimekirjas on LG võimsus heli võimsuse osas parim

Praegu on LG pühendatud liini all moodsate seadmete käivitamisele ThinQnutitelefonidest teleriteni. Viimane väljaanne on Tüüpiline OLED-teler.

Sellel mudelil on 65-tolline, 4K-eraldusvõime ja OLED-ekraan. Läbi a9 protsessor (Alfa9), see tähendab LG õnnestus saavutada seni saavutamata tase. See potentsiaal võimaldab meil pakkuda mitut tehnoloogiat: HDR 10, Ultra Luminance, Billion Rich Color ja Dolby Vision.

LG teeb mureks ka heli. Teleriga samas kastis on 60W toiteriba, 4,2 kanalit ja Dolby Atmose helitöötluse tugi.

Kuid kindlasti on suurim erinevus LG teleritest webOS. Versioonis 4.0 jääb operatsioonisüsteem sujuvaks ja hõlpsasti kasutatavaks, lisades nutikad funktsioonid. Nüüd on olemas oma tehisintellekt, mis reageerib häälkäsklustele ja teeb programmi ettepanekuid.

SEE LG OLED Signature AI teler müüdud Rp 34 999,00 R $. Lugege meie nutitelerite täielikku ülevaadet allolevalt lingilt:

Mis on parim nutiteler

See on karm küsimus. Igal selles loendis esitatud mudelil on erinevus alates 8K telerist kuni mudeli juurde, mis taasesitab heli läbi ekraani, unustamata ka tasuvat valikut.

Nii et jätame selle vastuse teile. Me tahame teada, mida te arvate.