Lõuna-Korea kohtud mõistavad Apple’i ja Samsungi hukka

See on veel ĂĽks episood seaduslikust võitlusest Apple’i ja Samsungi vastu patentide kasutamise ĂĽle mitmes riigis: Lõuna-Korea kohus käskis Apple’il hiljuti oma iPhone 3GS, iPhone 4, iPad 1 ja iPadi mudelitel kauplustest taganeda, väites, et need tooted rikuvad kahte telekommunikatsiooniga seotud Samsungi patendid.

Kuid sama kohus käskis Samsungil ka turult välja tuua nutitelefon Galaxy S2 ja muud sama tĂĽĂĽpi kuvariga mudelid, väites, et need rikuvad Apple’i patente ekraanidel kasutatava sensoritehnoloogia kohta.

Kohtu otsuses käsitletakse ka rahalise kahju vastastikust tasumist tuvastatud rikkumistest põhjustatud võimalike kahjude hĂĽvitamiseks: Samsung peaks Apple’ile maksma eeldatavalt umbes 22 tuhat dollarit (25 miljonit võitu); samas kui Apple pidi Samsungile hĂĽvitama umbes 35 000 dollarit (40 miljonit võitu).

Nutitelefonid iPhone 4S ja Galaxy S3 jäävad selle otsuse reguleerimisalast välja.

Vaid väärtusi vaadates jääb mõte, et Samsung võidab lõpuks selle otsuse, kuid USA Legal Daily tsiteeritud õiguseksperdid seadsid tegevuse olulisuse perspektiivi. “See on põhimõtteliselt Samsungi võit kodus,” ĂĽtles patendivolinik Jeong Woo-sung paberile ja selgitas, et “ĂĽheksast riigist (kus Samsungil on Apple’iga õiguslikke vaidlusi olnud) sai Samsung kavandatud otsused. esimest korda Lõuna-Koreas “.

Kohtuprotsess on osa laiemast vaidlusest Apple’i ja Samsungi vahel väidetava patendi kuritarvitamise ĂĽle, mis on suur lahing, mis peetakse Ameerika Ăśhendriikides seoses Californias San Joses kohtusse antud hagiga.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi