Lõuna-Korea on ähvardanud Apple’i toodete keelustamise. Päästmine võib tulla kõige vähem tõenäolisele kĂĽljele

Lõuna-Korea tipptasemel teaduse ja tehnoloogia instituut (KAIST) sĂĽĂĽdistas Apple’i kaubamärki Apple A kiibis kasutatud 3D-transistoridega seotud patentide rikkumises, mis oleks võinud kaasa tuua tehnoloogiasse mitmekesise tehnoloogiaseadmete kogu lisamise. vanemad.

See keeld võib mõjutada mudeleid, sealhulgas iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPad ja iPad Pro, samuti muid seadmeid, mis kasutavad FinFET-tehnoloogiat – kiibi kahanemise tehnoloogiat, mis on mobiilsetes protsessorites hädavajalik. hiljuti leiutas Lõuna-Korea õpetaja 2001. aastal ja patenteeris KAIST.

Kuigi ei paista, et otsus oleks Cupertino hiiglaste kasuks, on Samsungi kaudu võimalik kannapööre. Seda seetõttu, et Lõuna-Korea tehnoloogia on seotud ka kohtuprotsessidega KAISTiga Ameerika Ühendriikides.

Selle aasta esimesel poolel kaotas Samsung samasuguse kohtuprotsessi nagu Apple, kuna temalt mõisteti KAISTilt välja 400 miljonit dollarit autoritasu ja kahjutasu.

Lõuna-Korea hiiglane on aga esitanud tõendeid selle kohta, et hoolimata FinFET-tehnoloogia kasutamisest on ta välja töötanud oma sisemise versiooni, mis erineb patenteeritud versioonist. Nii kavatseb Samsung muuta KAIST-i intellektuaalomandi registreerimise kehtetuks.

Võidu korral võib Samsung olla Apple’i kaubamärgi päästja, sest kui patent on isegi tĂĽhine, võib ka Apple’i vastu algatatud kohtuasi lakata.