Lõuna-Korea operaator jätkab iPhone 3GS müüki (te ei lugenud seda valesti)

Ükskõik, kas kollektsionäär või mitte, on peaaegu võimatu eitada, et esimene iPhone'i mudel toob kaasa tohutut nostalgiat, millele järgneb soov omada ühte neist seadmetest ainult silmade rõõmuks. juhtum iPhone 3GS, mis käivitati 2009. aastal ja mida Apple pidas omal ajal "kiireimaks ja nutikaimaks telefoniks".

IPhone 3GS-i müük lõppes ametlikult 2012. aasta septembris, kuid see on Lõuna-Korea operaator SK Telink, uudistas SK konglomeraat seadet ja otsustas seadme müüki taasalustada, nagu teatas uudistesait (Google Translate) ETNews.

Veebisaidilt saadud teabe kohaselt alustatakse iPhone 3GS-i müügi jätkamist selle kuu lõpus, tähistades veel ühe SK Grupi ettevõtte veebipoe SK Seven avamist, mis kasvab riigis nutitelefonide edasimüügiäris. Tavaliselt on SK Seven tuntud kui kasutatud seadmete müük, kuid iPhone 3GS-i puhul väidavad uudiste saidid, et need on tõeliselt uued seadmed.

IPhone 3GS-i hakkab SK Seven müüma 44 000 eest Viinamari Lõuna – Korea (kuskil R 150 dollarit) originaalpakendis koos kõigi (ka originaalsete) Apple'i tarvikutega. Kuna iPhone hoitakse umbes üheksa aastat, kontrollitakse neid kõiki enne tarbijatele edastamist. Operaator ei öelnud aga, mitu ühikut veel oli.

Ehkki iPhone 3GS toetab paljusid praegu pakutavaid funktsioone (selle seadme uusim värskendus on iOS 6.1.6 ja sellel on endiselt 30-kontaktiline pistik), on see siiski võimeline helistama, sõnumeid saatma ja muusikat mängima. Paljud kollektsionäärid tunnevad huvi seadme ostmise võimaluse vastu, mis on samuti osa Apple'i lähiajaloost.

läbi Maci kultuse