LTPO OLED-ekraanidega iPhone’id võivad kesta 2021. aastani

Display Supply Chain Consultantsi asutaja ja tegevjuht analĂĽĂĽtik Ross Young kommenteeris varem, et OLED-ekraan on ainult ĂĽhel sellel aastal turule toodud iPhone’i mudelil. LTPO – kui see on tõsi, lagunevad kuulujutud ProMotioni ekraaniga iPhone’ist aastal 2020, sest tema arvates on tehnoloogia väga elementaarne. NĂĽĂĽd on muud allikad seda teavet kinnitanud.

Vastavalt DigiTimesApple’i partnerid ja tarnijad töötavad selle nimel, et tehnoloogiaga kuvareid kasutusele võtta alles 2021. aastal.

Allikate sõnul võiksid iPhone’i OLED-ekraanid võtta LTPO-paneelid kasutusele 2021. aastaks

Apple ei ole 2020. aastaks 5G iPhone’i kasutusele võtnud, kuid selle tarneahel arendab juba mudelite jaoks LTPO paneeltehnoloogiat kasutavaid OLED-ekraane lisatasu Tööstuse allikate järgi järgmisel aastal iPhone.

Aga mida see õnnistatud tehnoloogia teeb? See on tõhusam paneel (jõuliselt öeldes), mis vastutab üksikute pikslite ekraanil sisse- ja väljalülitamise eest. Kui Apple võtab midagi sellist vastu, võiks meil olla pikema akukestvusega seade ja ilmselgelt uute funktsioonide jaoks nagu ProMotion tehnoloogia (iPadile jõudmine) või isegi funktsioon Funktsioon Always On Display (tulemas Apple Watch Series 5).

See ei tähenda, et tänavustel iPhone’idel pole 120Hz värskendussagedusega ekraani, nagu kuuldavasti. Kuid on võimalik, et ilma LTPO tehnoloogiata on iPhone alati aku säästmiseks 120Hz või kõige vähem “vähem dĂĽnaamiline” 120Hz kuni 60Hz vahel.

MacRumorsi kaudu