Lubuntu installipilt “võtab veidi juurde” ja arendajad soovivad teie arvamust

Lubuntu on vanemate arvutite jaoks üks sobivamaid ja lihtsa riistvaraga jaotusi, kuid nagu kõik head Pokémonid, on ka Lubuntu arenenud ja isegi liidest muutnud, teatasime hiljuti süsteemi arendava meeskonna töö algusest. kohandada LXQt järgmise versiooni jaoksja süsteemis mõningate muudatuste tegemiseks avavad Lubuntu arendajad küsitluse, kus saate aidata otsustada, kuidas asjad tulevikus lähevad.

Põhimõtteliselt on arendaja küsimus ja kasutajakogukonnaga konsulteerimise põhjus see, et Lubuntu on alati tegelenud selliste süsteemide levitamisega, mille maksimaalne suurus on alla 700 MB, see tähendab, mis ühildub traditsiooniliste CD-dega.

Vaata ka:

Mures süsteemi tuleviku pärast, juhtides tähelepanu probleemile, et isegi vana arvuti on veidi võimsam ja uuemad programmid kipuvad olema veidi suuremad, kaaluvad Lubuntu arendajad ISO suuruse suurendamist, pole veel täpselt teada, kui palju see kasvab, kuid selleks, et tagada üldsuse nõusolek muutusega on meeskond koostanud küsitluse ja soovib teie arvamust.

Kui täiendamine pole võimalik, võib süsteem võib-olla mõne tarkvara osaluse lõplikust installipildist „ära lõigata” või mõne muu palliatiivse lahenduse leida.

Lubuntu meeskonna küsitlusele vastamiseks klõpsake siin

Kas kasutate seda võimalust, mida arvate sellest ISO suuruse muutusest, kas opsüsteem kipub aja jooksul isegi suuremaks minema? Milline on Teie arvamus?

Järgmine!