Peter Belanger

Lugemisnõuanne: tutvuge fotograaf Peter Belangeriga, kes vastutab mõne Apple’i toote ametlike piltide eest

Fotograaf Peter Belanger see on meile tuttav. Näiteks tegi ta kiire video, mis näitas ajakirja kaane tootmist, tootmist ja toimetamist Macworld esiletõstetud iPhone (sel ajal 3GS).

Peter Belanger

See lihtsalt ei piirdu sellega. Enamik neist iProducts mida näeme tema pildistatud Apple’i veebisaidil. Intervjuus kasutajale Verge, Selgitas Belanger, et suhted Apple’iga algasid siis, kui ta veel töötas vabakutseline agentuuridele, kellel on Apple’i konto. Kuid aastate jooksul töötasid paljud nende agentuuride disainerid ja tootjad Cupertino ettevõttes ning kuna tal on nendega head suhted, on ta endiselt väga nõutud.

Ta kirjeldas ka seda, mis tunne oli Apple’is töötada:

Apple’i meeskonnal on alati olnud kaadrite loetelu ja visand sellest, mida ta vajab, on väga täpselt määratletud. Töötasin koos nende andeka kunstijuhiga, et see visand fotoks muuta. Alustame toote asendi reguleerimisega ja seejärel liigume valgustuse juurde. Kuna Apple’i toodetel on koostisosade valik väga ettevaatlik, on väga oluline neid vallandada viisil, mis erinevad koostisosad täpselt identifitseerib. Alustasin sellest, et keskendusin konkreetsele valdkonnale ja mõtlesin, kuidas seda materjali peaks selgitama. Kui see jaotis on valmis, liigun järgmise juurde. Sellepärast ma olen seatud nad läksid tõesti keeruliseks! Mul peab olema kontroll iga pinna all, kui klient palub suuremat esiletõstmist [em determinada área], Ma võin seda teha. See sarnaneb Photoshopi failidega töötamisega: te ei tee kogu oma tööd ĂĽhel kihil. Ma mõtlen oma tuledest kui kihtidest, mida saab individuaalselt reguleerida, nii et saaksin soovitud tulemuse.

Peter Belanger hoiab Apple'i ekraani

Muidugi on kogu sellises töös hea järeltootmine, kuid Belanger püüab oma kaameraga võimalikult palju ära teha. Kurioosumina on siin fotograafide varustus ja tarkvara.

Stuudios on valitud järgmised: Phase One, X-Ray ja Phase One 645. Väliste fotode jaoks on see Canon 5D Mark III. Ja kui peaksite valima ainult ĂĽhe objektiivi, oleks see 24–70 mm, sest arvate, et see laseb erinevates olukordades hästi. Valgustusseadmed pärinevad Profoto ja Broncolor. Tarkvaraväljal kasutab see RAW-failide teisendamiseks ja failide salvestamiseks Aperture’i, RAW-teisenduse esimese etapi jaoks Capture One’i, Photoshopi, xScope’i, Evernote’i, Dropboxi (paberist maksimaalselt kasu saamiseks) ja Blinkbidit (hinnapakkumiste ja märkmete jaoks).

Lisateabe saamiseks lugege kindlasti täielikku intervjuud saidil Verge. ?