LĂĽhike nimekiri tasuta rakendustest App Store’is

See on jahimeestele, kes otsivad App Store’is häid pakkumisi. Mõned huvitavad rakendused on tasuta väga piiratud aja jooksul, nii et laadige need kohe alla. Kuid pidage meeles: mängu ei leia Brasiilia poodidest, seega on vaja avada Ameerika konto.

Stickmani filmidStickmani filmid (link)Lõbus mäng, peate arvama filmi nime koos ilmuva pildiga. Kahjuks peate teadma pealkirju inglise keeles, kuid enamik neist on arusaadavad.

Ilmselgelt Ă„mblikmees ...

Fayju ballFayju ball (link)Selles mängus kasutatakse otse seadme kiirendusmõõturit, simuleerides karbis realistlikku puidust palli. See töötab kolmes mõõtmes ja on väga lahe sõpradele muljet avaldada.

httpvh: //www.youtube.com/watch? v = yOV3tBfM5As

ShopSavvyShopSavvy (link)Triipkoodilugejad, mis kasutavad iPhone’i kaamerate abil raamatute, CD-de ja DVD-de nimesid, hindu ja omadusi, on mõeldud Ameerika avalikkusele, kuid töötavad koos Marisa Montega ja raamatutega Pealik Steve Jobs. Sensatsiooniline ikoon.

Shopping Savvy

BrainHackBrainHack (link)See pöörane rakendus lubab jätta teie aju soovitud meeleolu, ainult 20-minutilise seansiga, kus kuulatakse toone. Ma kahtlen selle tõhususes, kuid see on tasuta, seda süstitakse isegi ajusse.

BrainHack

Uus kordUus kord (link)Klassikaline mäng, kus peate proovima kõrvaldada sama värvi pallid. Head hobid ooteajaks, hambaarsti või lennukina.

Uus kord

MarslasedMarslastele (link)Eksklusiivne rakendus lastele, kus on võimalik ehitada meeldiv pilt Marsist. Paljude kasutusteta võib see häirida laste tähelepanu 15 minutit. Maksimaalne.

Marslastele

GoParkingGoParking (link)Huvitav puzzle mäng, kus peate iga auto paigutama oma värvikasti. Alustatakse kergelt, kuid etappide kulgedes läheb see raskemaks.

GoParking

Sudoku õpetajaSudoku õpetaja (link)Ăśks väheseid tasuta Sudoku mänge iPhone’ile sisaldab ĂĽle 60 000 laua ja 5 raskusastet. Tasuta kuni 2009. aasta lõpuni.

Sudoku õpetaja

Veini märkmedVeini märkmed (link)Veinihuvilistele ideaalne rakendus aitab salvestada tähelepanekuid aastakäikude ja maitsete kohta ning soovitab iga tüübi jaoks parimaid lisandeid.

Veini märkmed

Tasakaalustamata: õitsengute langusTasakaalustamata: õitsengute langus (link)Veel üks lihtne mäng, kuid see teeb lapsi õnnelikuks. Eesmärk on tasakaalustada platoo langevate tükkidega.

Tasakaal ilma kukkumiseta

Kuna pakkumised on ajutised, kontrollige allalaadimisel hindu hoolikalt. ?