contador gratis Saltar al contenido

Luigis Mansion 3 (Switch), väga hea mäng

Luigis Mansion 3 (Switch), väga hea mäng

Kvaliteetne mäng Luigis Mansion 3 tuleb Nintendo Switchile parima frantsiisina; vaadake meie täielikku analüüsi

Luigi sai lõpuks oma esimese kraadi kõrglahutusega. Luigi maja 3 See on seiklus, mille algusest lõpuni on muljetavaldav visuaal, lisaks elementide lisamine, mis näitavad, et sellel sarjal on palju ruumi särada ja sarnasusi vältida. Kummituste küttimine pole kunagi varem olnud nii lõbus!

Kolmas pealkiri on teretulnud

Ultraviolettterasest valgus Luigi mõisas: Dark Moon, Nintendo 3DS jaoks.Ultraviolettterasest valgus Luigi mõisas: Dark Moon, Nintendo 3DS jaoks.

Kolmas mäng, mis kannab vaid tiitli number kolm, käivitati 31. oktoobril. Mäng säilitab eelmises mängus esitatud struktuuri, kuid vastab siiski mõnele uuele funktsioonile, mis ei muuda mängijaid kogu mänguaja jooksul väsinuks. Saame isikliku koopia Luigi maja 3 ja näete meie täielikku analüüsi.

Tehniliselt muljetavaldav

Sarja traditsioonina Luigi usaldage ja võtke vastu väga kahtlane kutse jääda luksushotelli. kus on kogu krunt Luigise maja 3 see juhtub nii, et igal majutuskoha korrusel on oma teema, mis on teistest peaaegu täiesti erinev. Tulemuseks on väga mitmekesine stsenaarium, mis pole igav ja paneb mängijad üllatuma arendajate loovusest algusest lõpuni.

Mis on valesti? Pole millegi pärast muretseda.Mis on valesti? Pole millegi pärast muretseda.

Luigi toome sulle Mario, Virsik ja kolm Konn, lootusega, et mul on aega nautida. Jõuk satub erakorralisse olukorda, kus ehmatav roheline torumees peab koguma julgust oma sugulaste ja sõprade päästmiseks. Lugemise üksikasjad kustutatakse sellest tekstist ka lugejakogemuse säilitamiseks.

Luigi Mansion 3-l on erakordselt kerge efekt.Luigi mõis 3 on erakordse valgusefektiga.

Esimene asi, mis silma paistab Luigise maja 3 kindlasti sinu välimus. A Järgmise taseme mäng ta tegi kunstisuunaga väga head tööd. Isegi Nintendo lüliti olema masin, mis on palju võimsam kui PlayStation 4 ja Xbox One, võrdub selles käivitamises tehtud töö osaliselt konkureerivate platvormide mängudega.

Esiletõstetud punkt on mängu valgustus. Luigi tal on alati käes taskulamp, mis valgustab tema keskkonda ja esemeid, kui peategelane kuhugi liigub või tulistab. Hoolige muljetavaldavate detailidega ja looge realistlike aspektidega kujundatud peegeldused ja varjud, samal ajal kui Pimeduse Kuu koomiksistiil on olemas.

Loss hotelli sees? võib-olla Luigi majas 3.Loss hotelli sees? võib-olla Mõisas 3 Luigi.

Igal hotelli korrusel on mitu keskkonda, mida uurida ja Luigi saab suhelda peaaegu kõigi olemasolevate objektidega. Seega peavad mängijad kasutama stsenaariumis saladuste leidmiseks kõiki saadaolevaid tööriistu. Õige suhtluse korral näivad kummitused kummitavad Luigi, mis toodab naljakaid animatsioone ja helisid.

Animatsioonid on väga hästi tehtud ja annavad mõnikord mulje, nagu oleksid nad filminud Pixar või DreamWorks, isegi väljaspool helilooming. Sellised detailid nagu Luigi riiete õmblemine või vaipade, mööbli, seinte ja põrandapeegelduste tekstuur on väga head tööd.

Luigi mõisa 3 igas stseenis on detaile, millega tuleb arvestada.Luigi mõisa 3 igas stseenis on detaile, millega tuleb arvestada.

Hääles Luigise maja 3 see ka särab. Peategelane, kelle hääleks on alati väga hea Charles Martinet, tekitab sageli hämmastust või häälitsevat taustamuusikat, mis annab natuke huumorit, mida linnast väljas mängides on raske näha. Nintendo. Lugejatele, kes pole mänginud, leiate siit näpunäiteid heade kõrvaklappide kasutamiseks, et sellest meistriteosest maksimumi saada.

Hasartmängude ajal Luigise maja 3 hoidke konstantset kaadrisagedust 30 kaadrit sekundis, kas kaasaskantavas režiimis või teleriga ühendatud. Mis puutub eraldusvõimesse, siis veel üks esiletõst: 1080p teleris ja 720p teleriekraanil Nintendo lüliti, võimalusega neid numbreid vähendada, kui graafilised efektid nõuavad konsoolilt palju riistvaralisi võimalusi.

Lülitage kõrvaklapid sisse.Lülitage kõrvaklapid sisse.

Uuendatud mängumäng

Nagu võis oodata uut, uut frantsiisipealkirja mängumäng lisatud Luigise häärberisse 3. Lisaks ikoonilisele tolmuimejale laenutab see pealkiri Luigise häärberit: Tume Kuu kiirgab laterna küljest tõenäoliselt tugevat valgust, et suhelda sündmuskohal asuvate mitme objektiga ja eriti elektrifitseerida kummitusi enne nende imemise alustamist.

Ka Dark Moonist Luigi saadaval olevad ultraviolettvalgustid, mis võimaldavad varjatud objekte või kummitusi paljastada. Keskkonnale tähelepanu pööramine on oluline, et hästi hakkama saada Luigise maja 3.

Kas kummituste imemiseks kasutada tolmuimejat? Miks mitteKas kummituste imemiseks kasutada tolmuimejat? Miks mitte

Kuid kõige huvitavam lisand Luigise maja 3 kutsutakse peategelase koopia Gooigi. Sellel tegelasel, mida saab aktiveerida peaaegu igal ajal mängus, on samad võimed kui Luigil, kuid ta ei saa kahjustusi läbistatud ja vee suhtes tundlikest objektidest.

Gooigi jaoks pole vett.Gooigi jaoks pole vett.

Aktiveerimisel Gooigi, mängija enam ei kontrolli Luigi et end uuele tegelasele pühendada, saab selle igal ajal sisse või välja lülitada. Peaaegu kõik väljakutsed Luigise maja 3 need on kokku pandud, nii et nad peavad kasutama mõlemat.

Kahe tähemärgi korral on võimalik, et teine ​​mängija ühendab (kohaliku) ühistu hasartmängudega, mis mõistatuse lahendamisel tekitab palju naeru.

Lõpuks Luigi (ja seega ka Gooigi) on võimeline tegema väikeseid hüppeid põrandale suunatud tolmuimejate poolt ning põrkama põrandal asuvatesse kummitustesse ja üksteise vastu, mis põhjustab neile palju kahju. See uus oskus on üsna poleemiline, sest ühelt poolt muudab see mängu lihtsamaks, teisalt aga ei laiene lahing kummituste vastu pikka aega, kui lubada mitmel olendil korraga ilmuda. Uue mehhanismi selgitamiseks vaadake videot, mille Nintendo postitas.

Luigi kartlik väljend oli väga naljakas.Luigi kartlik väljend oli väga naljakas.

Ainus negatiivne tegur, mida näidata Luigise maja 3ja seega kajastub kampaanias ja mitme mängija režiimis, kummituste variatsioonid on väikesed. See ei ole väga pikk mäng, kuid selle sarja suurimad on piisavalt suured, et muuta tavaliste kummituste (va bossid) vastased lahingud natuke igavaks, sest viis neid lüüa on peaaegu alati sama.

Kuni 8 mängijat

Luigise maja 3 tal on režiim, mis on spetsiaalselt ette nähtud mitme mängijaga hasartmängude jaoks. Režiim ScareScraper kuni kaheksa mängijaga Interneti-ühenduse loomine (võimalusega kuni kaks mängijat kasutab sama Nintendo Switchit) mitme juhuslikult loodud eesmärgi täitmiseks hotelli korrusel.

Mängijaid, kes tahaksid mängida, on lihtne leida ScareScraper, ja ühendus voolab hästi, haruldaste drosselitega. Eelmise pealkirjaga seotud muudatusi on siiski hea kritiseerida. Sisene Luigise maja: tume kuu, millel on ka sama veebirežiim, kusjuures iga väljakutsega võidab mäng, joonistades järgmisel korrusel kasutatavad remondiesemed ning suurema tõenäosusega loositakse osavamaid mängijaid. Luigise maja 3 neil pole neid omadusi ja korduvuse sensatsiooni tekkimine ei võta kaua aega.

Luigi mõis ScareScraper Mode 3.ScareScraperi režiim Luigi mõisast 3.

Samal Nintendo Switchil on ka kolm mitme mängijaga režiimi, mis on suunatud kohalikele mängudele. Selle valiku korral nimetatakse seda ScreamPark, võib Luigise ja Gooigise meeskonnas mängida kuni kaheksa mängijat. Neid kolme moodust on lihtne mõista, kuid see ei muuda neid vähem lõbusaks.

Sisene Ujuvad mündid, on tegelased basseinis ja võitlevad omavahel, et näha, kes kogub kõige rohkem münte. Sisene Kummituste jaht, Võida meeskond, kes saab kummituste püüdmisel kõige rohkem punkte. Lõpuks kell Kahuripais, peab meeskond tegema suurtükipalli tulistamiseks koostööd ja lööma ettenähtud aja jooksul kõik eesmärgid.

Luigi Mansion 3 mitme mängija režiim on täiesti räpane, mis tagab lõbu.Luigi Mansion 3 mitme mängija režiim on täiesti räpane, mis tagab lõbu.

Ehkki siiani pole üksikasju Nintendo on kinnitanud, et mõlemad veebirežiimid saavad tulevikus täiendavat tasulist sisu. Mis siis ikka, sellel mängul on juba tundi tundide viisi meelelahutust.

Mäng kõigile

Kas olete kauaaegne elektrooniliste mängude fänn või lihtsalt mängija, kellele meeldib kompromissituid mänge nautida, Luigise maja 3 teil on piisavalt sisu, et teid tabada.

Visuaalid on muljetavaldavad, stsenaarium on välja pakutud nii, et kummitav hotell näeks elu täis ja sujuvalt teleris või kaasaskantavas režiimis, nii veebis kui ka väljaspool seda.

Hea Nintendo tüüpiline huumor on kohal Luigi Mõisas 3.Hea Nintendo tüüpiline huumor on kohal Luigi Mõisas 3.

Ehkki sellel on mõned punktid, mis takistavad teil täiuslikkust, nagu näiteks kummituste väikesed variatsioonid ja ScareScraperi muudatused, on Luigis Mansion 3 eksklusiivne Nintendo Switchi mäng, mida soovitatakse kõigile, kes soovivad hea videomängu nautimiseks peatuda rumala naeratusega.

Prs

  • Muljetavaldavad valgusefektid;
  • Sonoplasty, mis aitab mängust head tuju säilitada;
  • Muljetavaldavad bosside lahingud;
  • Hästi välja töötatud stsenaarium;
  • Mitme mängija kuni kaheksa mängijat.

Miinused

  • Mitmesugused väikesed kummitused;
  • ScareScraperi reĹľiim kaotab lõbusad funktsioonid, mis eksisteerisid frantsiisi eelmistes mängudes.

Luigise mõisa Nintendo Switch märkus: 9.0