Lukustatavad patendid: nutikas raadio pilves, täiustatud lõastamine, vähese energiatarbega LCD ja palju muud

Lukustatavad patendid: nutikas raadio pilves, täiustatud lõastamine, vähese energiatarbega LCD ja palju muud

Siiani on FM-raadiosüsteemi vastuvõtmise kingitus ainult iPod nano, samas kui iPad, iPhone ja iPod touch peavad maksete vältimiseks kasutama teadlase sisule ligipääsemiseks internetti või rakendusi. autoritasu FM-tuuneri poolt. Täna avaldatud Apple'i tehnoloogia abil saab seda tüüpi pilveteenuseid kasutada nutikamaks.

Nutikad raadiopatendid pilves

Selle dokumendi kohaselt saavad teatud sisule juurdepääsuga seadmed jälgida täitmispunkti, nii et tahtliku või tahtmatu elektrikatkestuse korral salvestatakse viimane kuuldav venitus. Seetõttu saate 3G kaudu raadioprogramme iPhone'is kuulata ja signaali kaotamisel või vidina väljalülitamisel saate programmi juurde naasta täpselt kohas, kus häireid ilmnes. Veelgi enam, see avastus märgib isegi võimalust, et seade otsib automaatselt sisu alternatiivseid allikaid!

Muud raadioalased avastused selgitavad kohaliku ja kaugsisu vahel vahetamise viise ning jaamade tuvastamist isiklike eelistuste põhjal. Ilmselt tunnevad Cupertino inimesed oma vidinate raadioprogrammide vastu suurt huvi või on see patent lihtsalt vahend troll kõik, kes soovivad iTunes Store'i ähvardada FM-lainete kaudu.

Veel üks hiljuti loetletud huvitav leid puudutab LCD-ekraanide alternatiivseid tehnoloogiaid, mis võivad oluliselt vähendada nende energiatarbimist ja boonusena vähendada vahelduvate pikslite tekitatavat visuaalset väsimust. See avastus kannab pealkirja Etapiviisiline tee pöörde ja energia vähendamise süsteem ning meetodid LCD-paneelide jaoks ja seda saab rakendada mõlemale kaasaskantavale vidinale nagu iPhone või iPad ja MacBook, kuna mõlemad kategooriad naudivad suuremat autonoomiat, kuid ma ei välista nende kasutamist töölaual, arvestades visuaalse väsimuse vähenemist ja võimalust tarbida vähem ülirohelist elektrit.

Alternatiivsed vastupidised jooned LCD-l

Veel üks leiutis, see seotud funktsioon lõastamine (või Interneti-ühiskasutus): Apple on registreerinud selle funktsiooni täiustatud vormi, nii et mitmesugused rakendused ja teenused saavad nutitelefonides ja ühenduste jagamiseks kasutatavates seadmetes korraga luua mitu ühendust.

Täiustatud patentide sidumine

Muud olulised märkused: piiramatute kõrvaklappide pistik, kaubamärgi "Põrkerauad" registreerimine Hiinas – meetod, mis genereerib dĂĽnaamiliselt kokkuvõtteid / indekseid HTML- ja DVR-dokumentides (Digitaalne videosalvesti), mis ĂĽhendab jõudluse parandamiseks kõvakettad ja NAND-välkmälu.

(AppleInsideri kaudu; Apple on jultunud: 1, 2, 3, 4)