Lulzsec on taas tegevuses ja avaldab andmeid 10 000 Twitteri kontol

Lulzseci julgeoleku omamoodi taaskehastumine Lulzsec Reborn avalikustas teavet 10 000 Twitteri konto kohta. Häkkerirühmad pääsevad juurde oma andmetele, kes kasutavad rakendust animeeritud GIF-failide, TweetGifi jagamiseks ja tegutsevad selle teabe kaudu.

Mikroblogivõrgust sõltumatu ettevõtte välja töötatud teenuse kasutamiseks peavad kasutajad sisestama oma Twitteri profiilile juurdepääsuandmed, mis lõpuks “edastatakse” ja avaldatakse Pastebinis.

Lisaks juurdepääsule paroolidele ja paroolidele sisaldavad avaldatud failid tõelisi kasutajanimesid, asukohateavet, profiili teavet ja viimaste Twitteri postituste andmeid.

Kuu aja pärast on see teine ​​Twitteri vastu suunatud rünnak. Eelmise rünnaku käigus ohustati 50 tuhat kontot, mille andmed avaldati samal veebisaidil Pastebin.

Lulzsec Reborn jätkab Lulzseci julgeoleku “projekti”, mis eelmisel aastal nõudis mitmeid rĂĽnnakuid. Ăśks enim reklaamitud oli rĂĽnnak Sony vastu, mis sundis ettevõtet veebiteenused mitmeks nädalaks sulgema.

Veel viimase aasta jooksul arreteeriti mitu rühma liiget ja teatati tegevuse lõpetamisest, kuid mõni aeg hiljem sündis Lulzsec Reborn. Üks sel aastal toimunud rünnakutest oli suunatud veebisaidile MilitarySingles.com, mille liikmed näevad nende andmeid avalikustatuna.

Mõni päev tagasi postitas rĂĽhm YouTube’i video, kus on märke tegevuse juurde naasmise kohta.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Cristina A. Ferreira