LumaFusion võidab palju valikutööriistu ja palju muud; Ulysses ja Feedly värskendatakse

Viimaste rakenduste värskenduste hulgas näeme allpool videotöötlust LumaFusion võitis rea uusi tööriistu, mis veelgi parandavad iPhone’i või iPadi kasutatavust.

Peale selle märkmete koostamise / kirjutamise rakendus Ulysses jõuab oma 20. versioonini uue paneeliga, mis pakub muude uudiste hulgas kiiret juurdepääsu statistikale, navigeerimisele ja manustele.

Lõpuks Feedly, uudistekoguja, on iOS-i funktsioonide ja muude täiustustega paremini integreerunud. Lähme? ?

LumaFusion


LumaFusioni rakenduse ikoon

Pärast eelmise kuu versiooni 2.0 suurt värskendust toob LumaFusioni uusim värskendus videotöötlusrakendusse täiesti uue komplekti. Nende seas on ajateljel nüüd lisaks mitmele uuele valikutööriistale lisaks võimalusele videoid ajaskaalale kopeerida ja kleepida.

LumaFusion 2.3 on siin ja on oluline värskendus! Ole valmis: mitmeks valikuks, klippide lõikamiseks / kopeerimiseks / kleepimiseks ajajoonte vahel ja vahel, atribuutide kleepimiseks mitmeks klipiks ja integreerimiseks rakendusega @Frame_io. #LumaFusion #VideoMuutmine #iPad #iPhone

Selles versioonis omandab rakendus uue käepidemetega valija klippide intervallide täpseks esiletoomiseks ajaskaalal. Peale selle on üksikute klippide lisamine või eemaldamine ühe puudutusega ning võimalus lohistada mitu videot korraga ajaskaalale.

Samuti on nüüd võimalik muuta mitme klipi (näiteks üleminekud, pealkirjad jne) efekte ja määranguid korraga, samuti kopeerida üksikutele klippidele tehtud muudatusi mitmeks teiseks klipiks.

Lõpuks omandas rakendus täiustusi, näiteks toetas klaviatuuri otseteid (iPadi jaoks) mitmes keeles ja parandas vea, mis takistas videote eksportimist rakendusse Photos (Foto) mitmel korral.

Ulysses


Ulyssese rakenduse ikoon


Rakenduse Ulysses ikoon

Nagu me ĂĽtlesime, on Ulysses jõudnud oma 20. versioonini uute funktsioonidega, mis suurendavad veelgi kasutajate mugavust (ja muidugi ka tootlikkust) iPhone’is / iPadis ja Macis.

Selle versiooni suurim uudsus on võib-olla uus paneelidisain, mis pakub hõlpsat juurdepääsu tööriistadele, kaasates paljusid funktsioone organiseeritud ülevaates.

Täpsemalt öeldes võimaldab uus paan sirvida ressursse teemade kaupa, mis kuvatakse hierarhiliselt funktsioonide kaupa. Brauseri täiendavad jaotised hõlmavad pilte, videoid, linke, joonealuseid märkusi ja märkusi.

Samuti on olemas uus režiim „Ülevaade“, mis ühendab tekstisisest märkused süsteemi õigekirjakontrolliga, pakkudes redigeerimise soovitusi enam kui 20 keeles.

Pidage meeles, et Ulyssese kõigi funktsioonide kasutamiseks peate valima ühe saadaolevatest tellimisvalikutest.

Feedly


Feedly - rakenduse Smart News Reader ikoon

Newsfeedi kogujad ja korraldajad on oma viimases värskenduses saanud võimaluse, mis sĂĽnkroonib rakenduste teemad automaatselt iOS-i (hele / tume) välimusega. Lisaks saate nĂĽĂĽd oma Apple ID-st platvormi sisse logida jaotise „Logi sisse Apple’iga” kaudu“Logi sisse Apple’iga”).

Uuendus parandab ka vead ja takistab kasutajatel külgriba sisu redigeerimist või ümberkorraldamist.