Luna Display võimaldab nüüd teise kuvana kasutada teist Maci

Oleme siin mitu korda rääkinud Luna pilk, Astro HQ lahendus, mis muudab teie iPadi teine ​​ekraan Maci jaoks. Arendaja lubab, et see jääb pärast väljaandmist kindel ja tugev KĂĽlgkorv, ja ilmselt pole tuules sõnu – nii palju, et täna teatas uus funktsioon, millest Apple’i algupärased funktsioonid puudusid.

Tänaseni saab Luna Display kasutada mitte ainult iPadi, vaid ka Mac arvuti teise ekraanina. See tähendab, et võite selle vana iMaci ilma suurema kasutamiseta võtta ja panna oma MacBooki täiendava ekraanina või kasutada oma Mac mini ühendatuna vanema MacBookiga, mis seal on. Võimalus on väga suur.

Luna Display arendajate põhiidee oli pakkuda vanadele Macidele just uut funktsionaalsust, mida ei pruugita enam kasutada – nii palju, et ĂĽhenduse tarkvara töötab igas MacOS-is alates mägilõvi (10.8), võimaldades mõnel vanemal masinal funktsioone ära kasutada (muide, teine ​​punkt, kus Luna Display ĂĽletab KĂĽlgkorvi). Peamine Mac (laiendatud ekraaniga) peab seevastu töötama Kapten (10.11) või uuem.

Režiim kutsutud Mac-Mac Täiendavat riistvara pole vaja: kui teil on dongle Luna Display, värskendage lihtsalt ühenduse tarkvara versioonile 4.0 ja see on valmis teie ekraani laiendama teisele Macile. Neile, kellel endiselt aktsiat pole, müüb toote ametlik veebisait homseni (18/10) 25% soodsamalt; traditsiooniliselt pole teda enam 70 dollarit.

iMore’i kaudu