Lunacloud tugevdab CloudBerry abil pilves pakkumist

Lunacloud tugevdab CloudBerry abil pilves pakkumist

See uus partnerlus pakub Lunacloudi klientidele uue viisi pilves salvestatud failide ja kaustade haldamiseks CloudBerry Exploreri abil. See tarkvara võimaldab teil faile pilvemajutuse ja personaalarvutite vahel teisaldada ja kopeerida ning neid teiste kasutajatega jagada.

Sama funktsionaalsus oli varem võimalik veebiliidese juhtpaneeliga, kuid nüüd on sama toimingu sooritamiseks vaja ainult mõnda klikki.

Lunacloud asub Portugalis, kuid kavatseb arendada ĂĽleeuroopalisi teenuseid ning olles loonud Suurbritanniasse andmekeskuse, on ta ennast sisse seadnud Prantsusmaal, kus alustas teenuseid aprillis, luues ka kohaliku andmekeskuse, mis teenindab mitut riiki.

Esimene käivitatud teenus keskendus pilveserverite ja pilvesalvestusruumiga infrastruktuurile kui teenusele (IaaS), kuid eelmisel nädalal laiendas see PaaS-i pakkumist Cloud Mongoga.

Uus MongoDB teenus võimaldab programmeerijatel kasutada NoSQL-i andmebaase, muretsemata serveri infrastruktuuri pärast.

„Kui räägime suurandmetest, on MongoDB praegu populaarseim andmebaas maailmas. Pilv on parim koht suurte andmemahtude paigutamiseks parima hinnaga. Cloud Mongo on meie MongoDB teenus (MongoDB as a Service), mis lihtsustab turvalise MongoDB keskkonna paigaldamist ja haldamist, ”selgitab Lunacloudi tegevjuht ja asutaja António Miguel Ferreira.

Lunacloudi sõnul on see esimene MongoDB teenus Euroopas, kasutades mudelit “pay per use”. Kuni 30. juunini on Cloud Mongo äriklientidele tasuta.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi