LunaCloud valmistub pilvandmeteenuse käivitamiseks aprillis

Suurim pilvandmetöötlusteenus on sĂĽndimas Ameerika Ăśhendriikides, kogu Euroopas levivad väikesed algatused, mis on keskendunud piiratud riikidele, mille tõttu AntĂłnio Miguel Ferreira kavandas Euroopa ambitsioonidega projekti, mis kohandaks pakkumist „vana mandri“ tegelikkusega. . Ettevõtjad, kes esimese Portugali eraõigusliku Interneti-teenuse pakkuja EsotĂ©rica ja hiljem Via net.works, Portugali Amen ja Claranet turule toomise ajal uskusid, et sellel turul on suur võimalus ning et on võimalik konkureerida Amazoni ja Rackspace’iga.

LunaCloudi projekt värbab juba inimesi tegevust alustama, turunduse algus on kavandatud 16. aprillile, nagu on näha veebisaidi loendurist. Vaatamata üle-euroopalisele sihtkohale ning samal ajal Suurbritannias ja Portugalis käivitamisele, on teadmiste- ja arenduskeskus portugali keel ning just siin soovib António Miguel Ferreira säilitada ettevõtte põhipädevusi.

LunaCloud pakub pilvetaristu teenuseid (RAM, protsessor, salvestusruum), mis on teie jaoks väga lihtne, juurdepääsetav veebi või programmeerijate API kaudu. Pakkumise elastsus on üks projekti olulisi tegureid, mis võimaldab kliendil ressursse suurendada või vähendada, kui ta seda soovib, ilma et oleks vaja serverit taaskäivitada. Tellimismudel on samuti lihtne ja ressursse on võimalik rentida tunni kaupa, ilma pikaajaliste lepinguliste kohustusteta.

Tehniline infrastruktuur on hajutatud mitmesse Euroopa riiki, mis optimeerib jõudlust erinevatest kohtadest ja parandab andmete koondamist, kuid LunaCloud loodab klientidele eeliste pakkumiseks ka mastaabisäästu, rahvusvahelise konkurentsiga võrreldes madalama hinnaga, selgitas ettevõtte asutaja.

LunaCloudi idee on kehtestada end alternatiivina Põhja-Ameerika pilvepakkujatele. Pärast turule tulekut laiendab aprillis Portugalis ja Suurbritannias ettevõte oma pakkumisi veelgi teistesse Euroopa riikidesse, laienemine muudel mandritel on kavandatud 2013. aastaks.

Praegu värbab ettevõte töötajaid oma veebisaidi kaudu ja esitab teavet oma Twitteri kontol, kuid käimas on juba rohkem algatusi, sealhulgas kutsetega piiratud beetatestijatele mõeldud programmi käivitamine märtsis.

LunaCloud kutsub 100 sĂĽsteemiadministraatorit või programmeerimistehnikut – Portugalis ja Suurbritannias – saama teenuse esimesteks “hullumeelseteks”. Vastutasuks tulekindluse eest saavad nad tasuta teenuseid ja ressursse pilv oma projekti väljatöötamiseks.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Fatima jahimees