Luxylight: iPhone 4 kõige ilusam taskulampirakendus

App Store’i taskulampide rakenduste klassifitseerimine on tavaline Asjatus. Aga ausalt öeldes: sisseehitatud välguga iPhone 4, muutub seade tõeliseks suurepäraseks taskulambiks, valgustades seda, mida me tahame. Selle aktiveerimiseks on ilmunud mitu spetsiaalset rakendust, kuid mitte ĂĽhtegi täiustatud graafikakontseptsiooniga Luxylight.

Alati pole nii, et arendaja hoolib rakenduse graafilisest osast ja seepärast tuleks seda hinnata, kui see juhtub. See mulje on üksikasjalik, kuvades ekraanil isegi ainult 5 nuppu.

Juhtpaneel lülitab valguse normaalselt sisse (see tähendab latern ise). Kõige mõjukam tulistades valgust, valgus vilgub katkendlikult. Alumine nupp aktiveerib “SOS-režiimi”, vilgutades morsekoodi kiirust. Juhusliku puudutamise vältimiseks on võimalik ekraan ka lukustada.

Kui keegi leiab, et see on jätkuvalt kasutu, siis ma ei vaidle vastu. Kuid ma arvan, et kõik nõustuvad, et see on ĂĽks App Store’i ilusamaid rakendusi. ?

Arendaja on lubanud rakenduse Pro versiooni, kuid see on praegu App Store’is tasuta (link). Ăśhildub ainult seadmega iPhone 4sest seni on see ainus sisseehitatud välklamp.