RAÄŚUNALNIK

M4O võitis uue paketi mobiilis Internetti minemise eest

Põhipakkumises on kasutaja oma mobiiltelefoni Interneti-ühenduse loomiseks pannud 200 MB liiklust. Peale selle olen suutnud rentida veel kaks liiklusvõimalust, mis lisavad esialgsele ülemmäärale 500 MB või 1 GB.

Täna teatas ettevõte veel kahest võimalusest, mis võimaldavad teil rentida veel 200 MB või 5 GB, mis on mõeldud väga erinevate kasutusprofiilide jaoks. IT Lighti kuutasu on 2,99 eurot, IT Ultra aga 19,99 eurot.

Samal ajal otsustas ettevõte vana plaani hinna poolitada. IT Super algab hinnaga 4,99 eurot kuus, 500 MB mobiilside Interneti kohta ja IT Super Plus maksab 7,99 eurot, nagu näete allolevast tabelist.

Pildi nimi

M4O on varustatud Meo kaubamärgi ümbersõnastamisega ja pakub pakkumist, mis ühendab 85 telekanalit, piiramatut kõnesidet tava- ja mobiilsidevõrkude jaoks, piiramatut SMS-i, 100 Mbps kiud-internetti, kahte mobiiltelefonikaarti ja 200 MB internetti mobiilsides (koos kaardiga). Paketi hind on 79,99 € ja minimaalne lojaalsusperiood on 24 kuud.

See toode lansseeriti selle aasta jaanuaris ja sellel on juba konkurentsivõimelised pakkumised Vodafone’ilt, kes vahepeal turule viis Redi.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH