Ma osalen FOSSDAY! Ja sa lahkusid?

Täna olen siin, et teid kutsuda. Avatud lähtekoodiga tarkvarale suunatud üritusi on vähem levinud, kui ma tahaksin, ja seepärast on oluline toetada tekkivaid algatusi, lubage mul teile rääkida FOSSDAY-st.

Järgmisel laupäeval, 22. septembril, räägin kahtlemata FOSSDAY Bento Gonçalves, kuulsas Serra Gaúchas, väga ilusas kohas, mida külastada. Linnas toimub avatud lähtekoodiga liikumisele ja tehnoloogiale pühendatud päev FOSSDAY.

Siin on huvitavat teavet ĂĽrituse kohta:

Osalejatele toimub 9 loengut ja 2 töötuba koos arengurühma koosolekute ja tunnistustega!

FOSDAY – mis see on?

FOSSDAY Bento Gonçalves on tehnoloogia, innovatsiooni, kodakondsuse ja ettevõtluse teemaline ĂĽritus, kasutades vaba ja avatud lähtekoodiga tarkvara mõisteid. See on loengute, töötubade ja rohkete kogemuste vahetamise päev. Iga loeng toimub iseseisvalt ja selle keerukus on vahemikus “Algaja” kuni “Edasijõudnu”.

Ăśritus on tasuta, kuid osalejad said ettepaneku annetada 2 kg kiiresti riknevat toitu, mis on mõeldud valla heategevuseks. Bento Gonçalves (2018) ĂĽritus toetabLuchese hooldekodu“.

Ühesõnaga, just saabunud ja osaletud, saate rohkem teavet loengute, kohtade ja muu üritusega seotud teabe kohta. ametlikul veebisaidil.

Hindamine?

Jah, mu sõber, mu sõber! Lisaks võimalusele tasuta osaleda, võistlete ka auhindade, sealhulgas Rocket League’i koopia pärast, et saaksite neid Steam Linuxis aktiveerida ja mängida, mida toetab Diolinux / DioStore.

FOSSDAY edutamine

Võite võita ka Star Wardsi teemaga ülilahedaid kampsuneid, et näha, kuidas võita, kontrollige reegleid üritus Facebookis.

Ootame teid sinna!