Maagiline hüpe: segatud reaalsusega peakomplektid on suvel turul paljutõotavad

Võluhüpe on paljulubav toode. See kontseptsioon ilmus turule paar aastat tagasi, kuid hiljuti on selgunud märkimisväärne areng. Nüüd, turule toomise kuupäev, mis ei täpsusta päeva, kinnitab 2018. aasta suve kui aega, mil peakomplektid lõpuks poodidesse jõuavad.

Ettevõte tegi teate otseülekandes ja vähendas seega varem oodatud ajakava. Hinda ja tänast päeva ei saa kinnitada, kuigi vastutustundlik tehnoloogia on öelnud, et seade maksab vähemalt sama palju kui tipptasemel nutitelefon.

Selle nädala ettekanne täpsustab ka seda, et Magic Leap One Creator Edition sisaldab Nvidia Tegra X2 protsessorit ja näidatakse ühte esimestest demonstratsioonidest koos interaktiivse mänguga Dodge, milles kasutaja peab kõrvale põigama mütoloogiliste olendite visatud kividest.

tehnika hĂĽpe tehnika hĂĽpe

Pange tähele, et see on esimene turul segatud reaalsusega peakomplekt koos arvutite arvutiga.

Lisateave on võimalus jagada sisu teiste kasutajatega, kasutades sarnaseid peakomplekte, mis tähendab, et on ruumi mitme mängijaga programmide ja mängude loomiseks. Üks üksikasju, mis muudab selle sisu kasutamise hõlpsamaks, on peakomplekti võime tuvastada käsitsi asendit ja liikumist ilma välise või välise kontrollerita.

tek maagiline hĂĽpe “data-title =” tek maagiline hĂĽpe – Magic Leap: paljulubavad segatud reaalsusega peakomplektid tulevad turule suvel – SAPO Tek ”> tehnika hĂĽpe

Pidage meeles selle lingi kaudu ettevõtte otseülekannet.