Maailma kõige uuendusmeelsemate õpetajate seas on 57 portugali keelt

Kokku kuulub sel aastal Microsofti uuenduslike õpetajate ekspertide komplekti 57 portugali keelt – loend sisaldab 3700 õpetajat kogu maailmas. Portugali hindeid võrreldakse eelmises väljaandes 11 tunnustatud õpetajaga.

Microsofti igal aastal tunnustuse taga on uuenduslike pedagoogiliste tavade hindamine, mis on kooskõlas tehnoloogia kasutamisega õpilaste oskuste ja loovuse stimuleerimise vahendina.

See eristamine hõlmab ka haridusasutusi, sealhulgas Showcase-koole ja Associate Showcase-koole, mis uusimat tehnoloogiat kasutades “muudavad dĂĽnaamilisi ja loovaid klassiruume, mis soodustavad õpilaste kaasamist ja aitavad kaasa kooli tulemuslikkusele”.

Portugal on selles nimekirjas taas üheksa eeskujuliku kooliga, mõned neist juba kolmandat aastat järjest, näiteks Colégio Monte Flor Carnaxides või Freixo koolirühm Ponte de Limas.

Internetis saate tutvuda kogu maailmas tuntud Microsofti innovaatiliste koolitajate ekspertide ja Portugali õpetajate täieliku nimekirjaga, samuti täieliku loetelu esitluskoolidest ja assotsieerunud näitusekoolidest ning Portugali koolidest, mis on nende osa.