"Mac mini" näo ID-ga, peaaegu lõpmatu ekraan ja puuteplaat?  Ainult selles kontseptsioonis

“Mac mini” näo ID-ga, peaaegu lõpmatu ekraan ja puuteplaat? Ainult selles kontseptsioonis

Üks asi, mida ma tehnikamaailmas kõige rohkem imetlen, on selles elav mõttepea. Alates kõige kavalamast kuni kõige veiderimani on tore näha, kui pidevalt ilmuvad erinevad asjad.

Olles ette kujutanud, kuidas näeks välja ilma kodunuputa iPad koos Face ID ja peaaegu piiramatu ekraaniga, on teistel disaineritel aeg järgmise põlvkonna kontseptualiseerida. Mac mini, sest Apple’i tegevjuht ise ĂĽtles, et kanal pole veel surnud.

Monitor (Mac minil on monitor?!) On iPhone X disaini järgides väga õhuke ja peaaegu piiramatu. Ja kui arvate, et ekraani ja klaviatuuri vaheline riistvara oleks pelk puutepaneel, vaadake uuesti:

Kõik on siin sees

Sülearvuti sees on kõik tavalise arvuti osad, välja arvatud integreeritud toiteadapter, mikrofon, kõlarid jne.

Mac mini kontseptsioon puuteribaga

Neile teist, kes Apple’i maailma jälgivad, võib olla tĂĽĂĽtu – või vähemalt ĂĽllatunud – see, et Mac mini kirjeldatakse järgmiselt “Kõik ĂĽhes”ja eesmärk ei olnud kunagi olla iMaci liini jätk.

Tegelikult disainer Louis Berger nimetas tema loomingut “SĂĽlearvuti”, kuid kuna kogu juhtimisstruktuur istub peaaegu silindris, mida näeme puuteriba abil, on see palju rohkem Mac mini kui iMaci jaoks, mille struktuur asub monitoril endal.

Peale kohaliku puuteplaadina toimimise, ekraanil kuvatavate rakenduste kuvamise erinevate võimaluste kuvamise, on sisse ehitatud ka rakenduste dokk, mida saab lihtsalt ülespoole lohistades kutsuda täpselt nagu avaekraani kutsuv iPhone X.

Uuel riistvaral on sellised kujundid ja nurgad, et hõlbustada kahte asja: kasutaja puudutusi kirjutamise ajal ning hõlbustada Face ID ja kohalolekusensorite rakendamist.

Vaadake veel kontseptsiooni pilte:

Kuigi idee ei olnud inspireeritud ühestki kuulujutust, oli väga lahe näha kujutlusvõimet sel moel voolamas ja lõpuks head arutelu tekitamas. Ja sina, mida sa arvad? ?

Cult of Maci kaudu