Mac mini

Mac mini paremust energiatõhususes tõestab ingliskeelne veebisait

Apple väitis, et Mac mini on pikka aega olnud kõige energiatõhusam lauaarvuti turul, kuid me pole kunagi sellele valdkonnale spetsialiseerunud meedia tunnustust andnud. Kuid Suurbritannia ettevõte sust-it, mis hindab tooteid oma energiakogemuse põhjal, tõi täna välja oma PC-de võrdlustabeli uue väljaande, asetades maailma neli odavaimat Maci mudelit edetabeli tippu.

Mac Mini

Selle uurimistöö eest vastutava veebisaidi andmetel on võimalik elektrienergiaga kokku hoida kuni 150 GBP aastas, kui valite vähese energiatarbimisega arvuti, ilmselgelt on suurem kokkuhoid võimalik ka siis, kui muretsete ostmise ajal seadme spetsifikatsioonide pärast. . . Selle säilitamiseks on hea uudis näha, kui palju Apple selle algatuse kaudu keskkonnast hoolib, ja loodab, et ka teised tootjad teevad sama.

Analüüsitud 113 masina hulgas on iMacsil ka kõiki huvitavaid Mac Pro 2009 mudeleid, kuid võib-olla on see sellepärast, et need on lauaarvutid. kõik ühes, integreeritud kuvariga. Macs Pro on peaaegu tabeli lõpus, kuid huvitav on tõdeda, et praktiliselt pole ühtegi nelja või kaheksa südamikuga masinat, mis nendega konkureeriks.

(9–5 Mac)