contador gratis Skip to content

Mac OS X 10.6.2 installimise esimene meetod ilmub Atomi netbookisse

Mac OS X 10.6.2 installimise esimene meetod ilmub Atomi netbookisse

Kurb Mac - Intel AtomOotuspäraselt tuli Mac OS X 10.6.2 välja Atomi protsessori purunenud toega, kuid esimese artikli maalimine, mis selgitas, kuidas vältida Apple'i kehtestatud muudatusi, ei võtnud kaua aega. Aga mõnedhäkkinud mis on endiselt võimalik, hõlmab asendamist tuum varasemate värskenduste põhjal, mis mitte ainult ei takistanud selles valdkonnas tehtud paranduste kasutamist, vaid kahjustas oluliselt ka süsteemi stabiilsust. Teisisõnu, hullem kui olla kannatlik ja jääda 10.6.1.

Eeliseks on see, et juhised selle tegemiseks võimaldavad mitte ainult Hackintoshi netbookide omanike turvalisi värskendusi, vaid võimaldavad ka Atomi mootoril seisata, sest teine ​​Snow Leopardi värskendus võib uuesti töötada. Siiski on juba olemas kehtiv utiliitplaaster kerneli 10.2.0 käitamiseks Atomi masinas, kuigi see ei näita endiselt positiivseid tulemusi kõigi jaoks, kes seda testivad.

On kasutajaid, kes teatavad paanika tuum selle hukkamise ajal plaaster, nii et igaüks, kes peab Snow Leopardi netbookis käitama, peab natuke kauem ootama. Parandus peab välja tulema mõne nädala jooksul, nagu tavaliselt.