Mac saavutas parima tarbijaaruannete uuringu

Seda Mac sai paar meile tuttavat plussi. Mõned Apple’i arvutite omadused on teada isegi mitte-Apple’i kasutajate seas. Kuid kuidas on kasutajate rahulolu võrreldes teiste turul olevate arvutitega?

SEE Tarbijate aruanded küsis 83 000 lugejalt oma arvuti mõningate aspektide kohta ja meie Apple läks neil kõigil hästi, nagu teatas ZDNet.

Vigastatud või talitlushäirega sĂĽlearvutiga kasutajate seas sai Apple 17%, Samsung 27%, Dell 29%, Lenovo 31% ja ASUS 33%. Lauaarvutite osas on Apple’i arvutitega seotud probleemide osakaal 15%. Ăślejäänud tootjatele jäävad 24% (Lenovo), 25% (Samsung), 27% (Dell ja HP) ja 29% (ASUS).

Uuringu suurim erinevus oli siiski tarbijatele pakutavatel tehnilistel tugiteenustel – nende hulgas oli lisaks 8856 kliendile 14 889 masinat, sealhulgas sĂĽlearvutid, lauaarvutid, kaks ĂĽhes PC-d ja Chromebookid. CR. Sõiduki otsimisel tähendab 80 “väga rahul”, 60 “rahulolevat” ja 40 “kergelt rahulolematut”. Sel juhul sai Apple 82, Microsoft aga 68; Dell kukkus veelgi ja sai 56. Ajakiri Klient ĂĽtles, et Apple lahendas umbes 79% probleemidest.

Nagu oleme siin mitu korda näinud, pole see esimene kord, kui Maci peetakse kõige usaldusväärsemaks arvutiks turul, samuti ettevõtte pakutavat tehnilist tuge. Muidugi, isegi kui mõned kaebused võivad tekkida, on Apple nendes aspektides alati ennast ületanud ja on selle poolest hästi tuntud.

Apple World Today kaudu