MacBook Pro põletab kasutaja poolt jäädvustatud videoid

See on fakt: aku need on ohtlikud komponendid. Kui nende meeleolu on halb, kui astraalĂĽhendus on ebasoodne, kui mõni element pole õiges kohas … võib juhtuda halbu asju – isegi teie kallil päeval MacBook Pro tuhandeid dollareid.

Nii juhtus DJ-ga, keda nimetatakse White Panda. Ta on temaga koos MacBook Pro 15-tolline Retina, 2015. aasta mudel, süles ja pistikupessa, kui masin küljelt suitsetama hakkas. Seejärel pani poiss arvuti kiiresti põrandale, mõni sekund enne seda, kui sülearvuti koges väikest siseplahvatust ja süttis.

DJ-maja alarm alustas koheselt, vabastades vee ja kustutades tule; siis jätkas arvuti tumedat suitsu. Poisi kontoripõrand sai juhtunu tõttu pĂĽsivalt kannatada, kuid õnneks keegi viga ei saanud. “Mul on hea meel, et ma lennukile ei jõudnud,” lisas White Panda.

DJ jagas oma lugu Twitteris ja Redditis, lisades, et kõnesolev MacBook Pro oli garantii ajal kaks remonti tehtud (ĂĽks ekraanil ja ĂĽks puuteplaadil) – mõlemad tegi Apple ise – masinat ei olnud kunagi volitamata agent rikkunud ega ka mitte varustatud alternatiivsete varuosadega.

Minu MacBook Pro plahvatas täna tavapärase kasutamise ajal. Ă•nneks ma viga ei saanud, kuid maja sai vigastada. See võib olla hullem – õnneks ei olnud ma lennukis.

Huvitav, milline on Apple’i vastus.

Ta ĂĽtles, et viis tund pärast juhtumit MacBook Pro grilli lähedal asuvasse Apple’i poodi. Seal tunnistasid töötajad olukorra tõsidust, kuid ĂĽtlesid, et nad ei saa 24 tunni jooksul midagi teha, sel ajal lukustatakse masin tulekindlasse seifi; pärast seda perioodi kutsuvad poe töötajad DJ-d, kes pakub lahenduse.

Järgmisel päeval naasis poiss, kui ta poest ei helistanud, saidile ja sai teavet, et probleem on “sĂĽvenenud” ning MacBook peab viis päeva seifis seisma – mis, lisas DJ, oli vastuvõetamatu. , eriti kellelegi, kes kasutab arvutit peamise töövahendina.

Praegu on see kaos, kuid me jälgime olukorda, et saada teada eelseisvate sĂĽndmuste ja Apple’i võimalike teadete kohta.

See vahejuhtum on kindlasti anomaalia – ei juhtu ju iga päev, et seal plahvataks MacBooks Pro. Meeldetuletuseks on aga see, et igasugune elektroonikaseade on väike potentsiaalne pomm ja et sellist tĂĽĂĽpi juhtumeid võimalikult palju vältida, peaksite järgima mõningaid põhilisi ettevaatusabinõusid: laske neil alati näiteks “kõva” tasast pinda kanda ja hoidke neid õigel ajal kätte võtmast. Pikk aeg ilma kedagi läheduses on hea näpunäide.

MacRumorsi kaudu