MacDroid on hea lahendus failide ĂĽlekandmiseks Maci ja Androidi nutitelefonide vahel

Omanik Mac kellel on nutitelefon Android, nagu teile kirjutav inimene teab õudusunenägu failide edastamisel kahe seadme vahel: enamasti keelduvad arvutid ja mobiilseadmed seadmetest rääkimast, sundides kasutajaid kasutama väliseid lahendusi (näiteks Google Drive või – minu valik enamikus olukordades – “Salvestatud sõnum” Telegramm).

Uue idee tekkimiseks: MacDroid.

MacOS-i rakendusel on väga lihtne toiming: pärast installimist saate ĂĽhendada oma Android-nutitelefoni Mac-iga ja installida selle välise kettana ilma suurema vaevata. Nii sise- kui ka välismälu (nagu näiteks SD-kaart) saab Maci installida ja saate oma mobiilseadmes olevate failidega töötada otse arvutist – pole vaja faile Maci kopeerida, neid redigeerida ja seejärel nutitelefoni mällu tagasi kanda.

Maciga on võimalik korraga ĂĽhendada isegi mitu Android-seadet: need kõik on loetletud MacDroidis menĂĽĂĽribal nende ikooni all. Esialgne seadistamine on väga lihtne: lihtsalt ĂĽhendage nutitelefoni kaabel arvutisse, valige ĂĽhenduse tĂĽĂĽp – see võib olla ADB (soovitatav) või MTP – ja nautige. Nutitelefon kuvatakse välise helina nagu iga teine.

MacDroidil on kaks versiooni: tasuta kannab faile ainult Androidist Maci, samas kui Pro vabastab kõik muud ressursid ja edastab need mõlemas suunas. MacDroid Pro maksab 20 dollarit aastas ja seda saab tasuta testida seitse päeva.

Mõlemad versioonid on saadaval rakenduse ametlikul veebisaidil ja need nõuavad macOS 10.10 või uuemat versiooni.