Maci omanikud saavad nĂĽĂĽd rentida AppleCare +, mis katab juhuslikud kahjud

Järjekordne väike muutus Apple’i sisikonnas jäi tänases põhiplaanis märkamatuks, kuid kindlasti võtab see paljude omanike peavalu Mac väga hooletu või õnnetu. Alates tänasest mĂĽĂĽb Apple oma kõige põhjalikuma kaitsepaketi AppleCare +, ka teie arvuti jaoks. Teisisõnu saavad tarbijad, kes soovivad oma väärtuslikku Maci kindlustada juhuslike kahjustuste eest, nĂĽĂĽd seda teha, nagu iPhone, iPad ja Apple Watch on alati olnud võimalik.

Et midagi kaotsi ei läheks, on Apple pakkunud Macile laiendatud garantiiplaani, nagu see põhimõtteliselt alati on, mida nimetatakse AppleCare kaitseplaaniks. NĂĽĂĽd aga lõpetatakse selle teenuse asendamine AppleCare + -ga, mis sisaldab lisaks juba kaetud tehnilistele kahjustustele ka juhuslikke kahjustusi, mis võivad teie väärtuslikku arvutit mõjutada – seda kõike kolme aasta jooksul alates ostukuupäevast.

AppleCare'i logo +

Nagu on alati hea meeles pidada, pole Apple veel Brasiilias AppleCare + -i mĂĽĂĽnud, vaid on ametlikult teeninud neid, kes on plaani välismaal sõlminud; teenust on võimalik osta veebis (ainult teie seadme seerianumber) või välismaal mis tahes Apple’i poest. Kuid ole ettevaatlik: nagu @ pll20161 meile teatas, pole AppleCare Brasiilia tingimused muutunud, et öelda, kas ettevõte katab Brasiilia Macide juhuslikud kahjud, seega on kõige parem, kui teid sellest eelnevalt teavitatakse.

AppleCare + hinnad Macile Ameerika Ühendriikides on järgmised:

  • Mac mini: 99 dollarit
  • iMac: 169 dollarit
  • Mac Pro: 249 dollarit
  • MacBook / MacBook Air: 249 dollarit
  • 13-tolline MacBook Pro: 269 dollarit
  • 15-tolline MacBook Pro: 379 dollarit

On hea meeles pidada, et just tänu juhuslike kahjustuste kattele saab AppleCare + -i osta ainult koos uue seadmega või kuni 60 päeva pärast ostmist – näiteks AppleCare + -i ei saa garantii viimasel päeval osta. Apple’i pakutav aastaringne pakkumine, mis on võimalik „vana“ AppleCare kaitseplaani alusel.

Väljaspool nõuab Maci teenustasu ekraani või väliskesta kahjustuste eest 99 dollarit ja muude kahjustuste eest 299 dollarit; Töövõtja võib garantiiaja jooksul selle summa eest taotleda kuni kahte remonti. See tähendab, et kui juhtub see anonĂĽĂĽmne asi, nagu halb kohvitassi klaviatuuril või laadijaga reisilt põrandale kukkumine (huvitav, kas keegi pole kunagi mõelnud sellesse pistikusse magnetit panna …), võite jääda kauemaks. .

MacRumorsi kaudu